Dizi

Yüzde İki Oyuncuları (tabii)

Yüzde İki Oyuncuları (doğal)

 

TRT’nin dijital platformu olan doğal ekranlarında yayınlanacak olan Yüzde İki oyuncuları netleşti. Dizide Cem Gelinoğlu, Bahar Şahin ve Merih Öztürk başrol olarak yer alacak.

İlk sezonu 8 bölüm olarak tasarlanan Yüzde İki dizisinin çekimleri Antalya’da başladı. Yapımcılığını 25Film’in üstlendiği diziyi Murat ve Eray Kaman yazıyor. Yüzde İki dizisinin yönetmen koltuğunda ise Koray Şahin yer ediniyor.

Yüzde İki Oyuncuları

Cem Gelinoğlu (Yiğit)

Bu sıralar dijital projelere yoğunlaşan Cem Gelinoğlu 20 Temmuz 1983 Düzce doğumludur. 2024 yılı itibari ile 41 yaşlarının içinde olan güldürmen oyuncu başrol olarak yer almış olduğu Ali Kundilli ve Aykut Enişte Film serileri ile bilinmektedir. Yüzde İki Oyuncuları içinde başrol olarak yer edinen Gelinoğlu daha ilkin Beyaz Yaka, Bursa Bülbüşü, Şansımı Seveyim benzer biçimde yapımlarda da rol almıştır.

Merih Öztürk (Beste)

Yüzde İki Oyuncuları içinde başrol olarak yer edinen Merih Öztürk 1999 senesinde Düzce’de dünyaya gelmiştir. Kara Ağaç Destanı ile güzel bir sürem geçiren oyuncu Best Model Of Turkey 2018 üçüncüsü olmuştur. Aldığı oyunculuk derslerinin peşinden Balkan Ninnisi dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. İnstagramda @merihozturk kullanıcı adıyla yer edinen oyunu daha ilkin Balkan Ninnisi, Kara Ağaç Destanı, Börü, İki Aile benzer biçimde yapımlarda rol almıştır.Yüzde İki Oyuncuları Beste

Bahar Şahin (Merve Ekmekçioğlu)

Yüzde İki dizisinde Merve Ekmekçioğlu karakterine yaşam verecek olan Bahar Şahin 4 Mayıs 1997 Ankara doğumludur. 2024 yılı itibari ile 27 yaşlarının içinde olan güzel oyuncu 165cm boyundadır. Lisans eğitiminin peşinden oyunculuk dersleri alan Bahar Şahin son olarak Tetikçinin Oğlu dizisinde Sibel Kayahan karakterine yaşam vermişti. Başarılı oyuncu Gülümse Kaderine, Zalim İstanbul, Servet, Yol Arkadaşım benzer biçimde yapımlarda da rol almıştır.Yüzde İki Oyuncuları Merve Ekmekçioğlu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu