Genel

Yüksek Sosyete Can Koran öldü mü, neden öldü?

Bir döneme damga vuran ve giderek efsaneleşme yolunda olan Yüksek Sosyete dizisinin en fazlaca dikkati çeken karakterlerinden Can Koran’ın akıbeti yeniden bölümleri yayınlanırken bile merak ediliyor. Peki Yüksek Sosyete Can Koran öldü mü, neden öldü?

Bi Yapım imzalı, 2016 senesinde Star TV’de piyasaya sürülen duygusal güldürü türündeki Yüksek Sosyete dizisi yeniden bölümleriyle seyirci karşısına çıkıyor. Hazar Ergüçlü, Engin Öztürk, Meriç Aral, Ozan Dolunay ve Zuhal Olcay şeklinde meşhur oyuncuların yer almış olduğu dizide, Can Koran karakterinin ölüp ölmediği merak mevzusu.

Dizide, Emsalsiz Çoban tarafınca canlandırılan Can Koran karakteri, tekne kazası sonucu kaybolur ve uzun süre haber alınamaz. Cansu karakteri, abisi Can’ın kaza geçirdiğini öğrenir ve ailece umutla iyi bir haber bekler. Ancak meydana getirilen aramalar sonuçsuz kalır ve sonunda Can’ın öldüğü haberi gelir.

“Yüksek Sosyete” dizisinin fanatikleri, Can Koran karakterinin hakikaten öldüğünü mü yoksa ilerleyen bölümlerde geri dönecek mi, mevzusunda izahat bekliyor.

Kaynak: Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu