Yılmaz Güney Filmi Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

0

Yılmaz Güney Filmi Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

 

2024 senesinde gösterime girecek olan Yılmaz Güney Filmi Oyuncuları belli oldu. Karizmatik oyuncu İsmail Hacıoğlu filmimizde başrol olarak yer alacak. Filmin yönetmeni ise Yüksel Aksu oldu.

Yapımcılığını Ahmet San tarafınca üstlenilen Yılmaz Güney Filminin 2024 senesinde gösterime girmesi planlanıyor. Filmde, Çirkin Kral olarak tanınan Türk sinemasının efsaneleşmiş isimlerinden önde gelen Yılmaz Güney’in yaşamı mevzu olarak işlenecek. Cem Karaca’nın Gözyaşları filminin yönetmeni Yüksel Aksu bu filmin de yönetmen koltuğunda oturacak. Filmde Yılmaz Güney’e benzemesi ve oyunculuğu ile fanatik bırakan İsmail Hocaoğlu başrol olarak yer alacak.

Yılmaz Güney Filmi Oyuncuları

İsmail Hocaoğlu (Yılmaz Güney)

Yılmaz Güney filmi oyuncuları içinde başrol olarak yer alacak olan İsmail Hocaoğlu hem Yılmaz Güney’e benzerliği ile hem de oyunculuğu ile başrolü kaptı. 30 Kasım 1985 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu 2024 yılı itibari ile 39 yaşlarının içindedir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü kazanan sadece okulu yarıda bırakan oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezinden oyunculuk dersleri de almıştır. 186cm boyundaki İsmail Hocaoğlu daha ilkin Taçsız Prenses, Mahkum, Çocuk, Ayla şeklinde yapımlarda da rol almıştır.

Yılmaz Güney Filmi Oyuncuları netleştikçe bu haberimizde güncel olarak yer vereceğiz. Takipte Kalınız!

Leave A Reply

Your email address will not be published.