Dizi

Yasak Aşk Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

Yasak Aşk Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

 

Atv ekranlarının yeni yapımı Yasak Aşk Oyuncuları belli oldu. Yapımcılığı  Tims&B Productions tarafınca üstlenilen dizide Erkan Petekkaya başrol olarak yer alacak.

Yeni sezonda seyircisi ile buluşacak olan Yasak Aşk dizisinin çekimleri Adana’da başladı. Yeni sezonun en iddialı projesine aday gösterilen dizi Atv ekranlarında seyircisi ile buluşacak. Yapımcılığını  Tims&B Productions’un üstlendiği dizide Timur Savcı be Burak Sağyaşar’ında imzası var. Merakla beklenen dizinin başrolünde Erkan Petekkaya yer alacak.

Yasak Aşk Oyuncuları

Erkan Petekkaya

Yasak Aşk oyuncuları içinde adam başrol olarak yer alacak Erkan Petekkaya iddialı dizinin ana kahramanı olacak. Atv ekranlarında yayımlancak olan dizinin başrolü Petekkaya, 11 Ağustos 1970 doğumludur. 2024 yılı itibari ile 54 yaşlarının içinde olan karizmatik oyuncu Elazığ doğumludur. 189cm uzunluğunda ve 81kg olan Erkan Petekkaya Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. O şekilde Bir Geçer Zaman Ki dizisi ve Paramparça dizisinde canlandırdığı Ali Kaptan ve Cihan karakterleri ile tanınan oyuncu Kırmızı Oda, Paramparça, O Kız şeklinde yapımlarda da rol almıştır.

Değerli Takipçilerimiz, Yasak Aşk Oyuncuları netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz. Sizler hangi hanım oyuncunun başrol olarak yer almasını isterdiniz? Görüşlerinizi yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu