Dizi

Yargı Serap Kimdir? Ebru Helvacıoğlu Kim? Sevgilisi

Yargı Serap Kimdir? Ebru Helvacıoğlu Kim? Sevgilisi

Yargı Serap Kimdir? Ebru Helvacıoğlu Kim? Sevgilisi

 

Yargı Serap Kimdir? KANAL D ekranlarının en popüler yapımlarından önde gelen Yargı dizisine Serap karakteri dahil oluyor. Serap karakterine güzel oyuncu Ebru Helvacıoğlu yaşam verecek.

Her pazar 20.00’da Kanal D ekranlarında seyircisi ile buluşan Yargı dizisi oyuncu kadrosunda Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Uğur Aslan, Çağla Demir, Seda Türkmen, Gece Işık Demirel, Ebru Helvacıoğlu şeklinde adlar yer ediniyor. 3.Sezonu ile ekranlarda yer edinen dizinin bu sürem final yapacağı öğrenildi.

Yargı Serap Kimdir?

Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in yer almış olduğu Yargı dizisi 3.sezonu ile birlikte seyircisi ile buluşuyordu. Sevilen dizinin 95.Kısmı ile final yapacağı öğrenildi. Büyük final öncesi ekibe yeni bir isim dahil oldu. Ebru Helvacıoğlu sevilen dizide Serap karakterine yaşam verecek. 90 ve 91.Bölümde konuk olarak yer alacak Serap karakteri dizide büyük bir ses getirecek.

Ebru Helvacıoğlu Kim?

Yargı dizisine konuk oyuncu olarak katılacak Ebru Helvacıoğlu 25 Aralık 1986 Eskikent doğumludur. 2024 yılı saygınlık ile 38 yaşlarının içinde olan güzel oyuncu Anadolu Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimini arkasından oyunculuk dersleri de alan Helvacıoğlu, Çalıkuşu dizisinde canlandırdığı Necmiye karakteri ile tanınmıştır. Aynı zamanda Öyleki Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Betül karakterine de yaşam vermiştir. Güzel oyuncunun rol almış olduğu yapımların bazıları ise şu şekilde: Sadakatsiz, Rüya, Mor Menekşeler1715422595 196 Yargi Serap Kimdir Ebru Helvacioglu Kim Sevgilisi

Ebru Helvacıoğlu Sevgilisi

İnstagramda @ebruhelvacioglu kullanıcı adıyla yer edinen oyuncunun ortalama olarak 15 bin takip edeni bulunmaktadır. Oyuncunun toplumsal medya hesaplarını incelediğimizde sevgilisi hakkında herhangi bir bilgiye rastlayamadık.

Yargı Dizisi Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Yorum ekle