Dizi

Yankı Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu) tabii

Yankı Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu) tabii

 

TRT’nin dijital platformu tabii ekranlarının yeni yapımı Yankı Oyuncuları belli oldu. Son olarak Camdaki Kız dizisinde başrol olarak rol al-+987an Cihangir Ceyhan Yankı dizisinde başrol olarak yer alacak.

Yapımcılığını Heybe Film’in üstlendiği Yankı dizisi 2024 senesinde seyircisi ile buluşacak. İlk sezonu 10 bölümden oluşacak dizinin çekimleri temmuz ayında başlamış olacak. Sınıfsal ayrımların sık sık işleneceği diziyi Oğuz Ayaz ve Ozan Ayaz yazdı. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Ozan Aksungur oturacak.

Yankı Oyuncuları

Cihangir Ceyhan

Yankı Oyuncuları içinde adam başrol olarak yer alacak Cihangir Ceyhan 6 Şubat 1989 Adana doğumludur. 2024 yılı itibari ile 35 yaşlarının içinde olan karizmatik isim lisans eğitimini Anadolu Üniversitesinde tamamlamıştır. Mezuniyetinin peşinden iki yıl süresince oyunculuk dersleri alan Ceyhan 178cm boyundadır. Son dönemde Fitness yapması ve güzel duyu vücudu ile gündem olan yakışıklı oyuncu Sıfır Bir dizisinde canlandırdığı Cio karakteri ile tanınmıştır. Cio karakteri ile adeta kaderi değişen Cihangir Ceyhan 2019 senesinde Fatma Funda Kurt ile dünya evine girmiştir. Daha ilkin Asaf, Camdaki Kız, Çukur, Dengeler Biri Olmak benzer biçimde yapımlarda da rol almıştır.

Değerli Takipçilerimiz, Yankı Oyuncuları netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz. Takipte Kalınız!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu