Dizi

Yalı Çapkını Orhan Neden Ayrıldı? Emre Altuğ Neden Yok?

Yalı Çapkını Orhan Neden Ayrıldı? Emre Altuğ Neden Yok?

Yalı Çapkını Orhan Neden Ayrıldı? Emre Altuğ Neden Yok?

Cuma günlerinin en sevilen dizilerinden önde gelen Yalı Çapkını dizisinde yeni bir ayrılık daha yaşandı. Dizide Orhan karakterine yaşam veren Emre Altuğ’un vedası oldukca konuşulacak.

Star TV ekranlarında her hafta cuma günleri seyircisi ile buluşan Yalı Çapkını dizisi oyuncu kadrosunda Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor,  Şerif Sezer, Emre Altuğ, Selen Özbayrak, İrem Altuğ, Toprak Sağlam, Tarık Emir Tekin, Tufan Gökpınar, Buçe Buse Kahraman, Ali Öner benzer biçimde adlar içeriyor.

Yalı Çapkını Orhan Neden Ayrıldı?

Yalı Çapkını dizisinde yeni sürem öncesi ayrılılar yaşanmaya devam ediyor. Son olarak Binnur Kaya’nın vedasının arkasından Orhan Korhan karakterine yaşam veren Emre Altuğ’un da veda etmiş olduğu konuşuluyor.

Yeni sürem öncesi sözleşmesini yenilemeyen Emre Altuğ dizide Orhan Korhan karakterine yaşam veriyordu. Orhan bilinmiş olduğu suretiyle dizide Halis Ağa’nın büyük oğlu, Ferit’in de babasıydı. İfakat ve Defne ile olan ilişkileri ile gündeme gelen Orhan Karakteri Yalı Çapkını dizisinden ayrılıyor.Yali Capkini Orhan Neden Ayrildi Emre Altug Neden Yok

Emre Altuğ Yalı Çapkını Neden Yok?

7 Haziran 2024 Cuma günü sürem finali yapması beklenen Yalı Çapkını dizisinde yeni sürem öncesi yeni bir ayrılık daha yaşandı. Sevilen dizide Orhan Korhan karakterine yaşam veren Emre Altuğ yapımcı ile anlaşamayarak diziye veda etti. Yeni sürem öncesi meydana getirilen anlaşmalarda bulunmayan Emre Altuğ böylelikle Yalı Çapkını dizisine veda etmiş oldu. Sizler bu veda hakkında neler düşünüyorsunuz?

Yalı Çapkını Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular İçin Tıklayınız

Yorum ekle