Dizi

Yabani Yeni Sezon Ne Zaman? 2.Sezon Tarihi 2024

Yabani Yeni Sezon Ne Zaman? 2.Sezon Tarihi 2024

 

NOW TV ekranlarında cumartesi günleri seyircisi ile buluşan Yabani dizisi bildiğimiz suretiyle 36.Bölümüyle birlikte 1 Haziran 2024 Cumartesi günü sürem finali yapmıştı. Bu haberimizde Yabani Yeni Sezon Ne Zaman? 2.Sezon Tarihi 2024 sorularına cevap bulacağız.

Oyuncu kadrosunda Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Baran Asllani, Dolunay Sosysert, Sezer Arıçay, Şebnem Hassanisoughi, Bartu Dilmen, Aleyna Al, Osman Alkaş, Rojbin Erdem, Ramiz Mullamusa, Ayşegül Ünsal, Tayanç Ayaydın, Ata Artman şeklinde adların yer almış olduğu dizinin başrolleri Halit Özgür Sarı, Simay Barlas ve Yurdaer Okur ile sözleşme  imzalandı. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrılıklar yaşanırken 5 yeni oyuncunun da katılacağı bilgisi kulislere sızdı.

Yabani Yeni Sezon Ne Zaman?

NOW TV ekranlarının en popüler yapımlarından olan Yabani dizisine 5 yeni oyuncu katılacağı bilgisi kulislere sızdı. 1 Haziran 2024 Cumartesi günü 36.Bölümüyle birlikte sürem finali meydana getiren dizinin 2.sezonu için onay çıktı. Dizinin oyuncu ekibi 20 Ağustosta sete çıkacak. Bir aksilik eğer olmazsa Yabani dizisi Eylül ayının ilk haftasında seyircisi ile tekrardan buluşacak.

Bomba bir senaryoyla görücüye çıkacak olan Yabani dizisinin senaryosunda Yekta Torun yer alırken yönetmen koltuğunda ise Filiz Adıgüzel oturacak. İlk sezonunda Ece’nin vefat etmesi herkesi yasa boğmuştu. Yaman, Şebnem’in yeni doğan çocuğunun tıpkı kendisi şeklinde ailesiz büyümesini istemez. Dizinin sürem finaline Asi ve Alaz’ın aşkı da damga vurmuştu.1719409628 221 Yabani Yeni Sezon Ne Zaman 2Sezon Tarihi 2024

Yabani 2.Sezon Tarihi 2024

1 Haziran 2024 Cumartesi günü 36.Bölümüyle sürem finali meydana getiren Yabani dizisi ekibi 20 Ağustosta sete çıkıyor. Hem yenilenmiş oyuncu ekibi hem de senaristliği ile yeni sezonun iddialı dizileri içinde yer edinen Yabani, Eylül ayının ilk haftasında seyirci ile buluşacak. Dizi Cumartesi günleri yayınlanmaya devam edecek. Dizinin tekrarları şu anda hafta içi her gün 10.30’da NOW TV ekranlarında içeriyor.

Yabani Dizisi Yeni Gelenler Dahil Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu