Genel

Victoria's Secret modeli Barbara Palvin kimdir, kaç yaşında? Barbara Palvin evli mi?

Moda dünyasının gözde isimlerinden önde gelen Victoria’s Secret modeli Barbara Palvin, yalnız güzelliğiyle değil, kariyerindeki başarılarıyla da adından söz ettiriyor. Peki, Barbara Palvin kimdir, kaç yaşlarında ve evli mi? Kullanıcılarımızın merak etmiş olduğu bu soruların cevaplarını sizler için derledik. İşte Barbara Palvin’in yaşamı ve kariyeriyle ilgili tüm detaylar…

Kusursuz güzelliği ve başarıya ulaşmış kariyeriyle dikkatleri üstüne çeken Barbara Palvin, moda dünyasının en mühim adları içinde yer ediniyor. Victoria’s Secret modeli olan Palvin, bununla beraber bir Armani Güzellik elçisidir. Peki, Barbara Palvin kimdir, kaç yaşlarında ve evli mi? Kullanıcılarımızın merak etmiş olduğu bu soruların yanıtlarını sizler için derledik. İşte Barbara Palvin’in yaşamı ve kariyeri hakkında detaylı bilgiler…

Barbara Palvin Kimdir?

Budapeşte doğumlu olan Macar model Barbara Palvin, 8 Ekim 1993 tarihinde dünyaya geldi. Genç yaşta keşfedilen Palvin, 2016 senesinde Sports Illustrated Swimsuit Issue dergisinde ilk kez yer aldı ve adını duyurdu. 2019’da ise Victoria’s Secret Meleği unvanını kazanmıştır. Aynı zamanda Armani Güzellik elçisi olarak da vazife yapmaktadır.

Çocukluk ve Kariyer Başlangıcı

Budapeşte’de doğan Barbara Palvin, şarkı söyleme ve futbol benzer biçimde hobilerle ilgilenilmiş olduğu erken yaşlardan itibaren dikkat çekici bir model olmaya adım attı. 2006 senesinde yalnız 13 yaşlarındayken Budapeşte sokaklarında keşfedilen Palvin, o yıldan itibaren modellik kariyerine Asya’da devam etti.

Kariyerindeki Yükseliş

Modellik kariyerindeki ilk çıkışını 2010 senesinde Milan Moda Haftası’nda gerçekleştiren Palvin, Prada için podyuma çıktı. O günden bu yana birçok meşhur marka için çalışan Palvin, L’Officiel, Vogue Rusya, Glamour Hungary ve Jalouse Magazine’in kapaklarında boy gösterdi. Ayrıca Armani Exchange, H&M, Victoria’s Secret, Pull and Bear ve Mavi benzer biçimde markaların da yüzü oldu.

Oyunculuk Kariyeri

Barbara Palvin, yalnız modellik kariyerinde değil, bununla beraber oyunculuk alanında da kendini gösterdi. 2014 senesinde Herkül filmimizde mitolojik kraliçe Antimache rolüyle beyaz perdede boy gösterdi. Son olarak, 2021 yapımı Tyger Tyger filmimizde Eggzema karakterine yaşam verdi.

Hususi Hayatında Mutlu Adımlar

2018 yılından bu yana Amerikalı erkek oyuncu Dylan Sprouse ile ilişki yaşayan Barbara Palvin, 15 Temmuz 2023 tarihinde sevgilisiyle evliliğe ilk adımını attı. Evlilik sonrasında Palvin, kocasının soyadını da alarak Barbara Palvin Sprouse olarak anılmaya başladı.

Kaynak: HABER MERKEZİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu