Dizi

Teşkilat Sezon Finali Ne Zaman? 4.Sezon 2024

Teşkilat Sezon Finali Ne Zaman? 4.Sezon 2024

Teşkilat Sezon Finali Ne Zaman? 4.Sezon 2024

 

TRT 1 ekranlarında 4 sezondur yer edinen Teşkilat dizisi sürem finali hayata geçirmeye hazırlanıyor. Bu haberimizde Teşkilat Sezon Finali Ne Zaman? 4.Sezon 2024 sorularına cevap bulacağız.

TRT 1 ekranlarında istikrarlı bir halde yüksek reyting skorları alan Teşkilat Dizisi 4.sezonuna son vermeye hazırlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Murat Yıldırım, Aybüke Pusat, Sarp Levendoğlu, Tuğçe Açıkgöz, Cengiz Bozkurt, Yunus Emre Yıldırımer, Selin Genç, Ceyhun Mengiroğlu, Melisa Akman, Ebru Şam, Sibel Aytan, Gizem Ünsal, Nihayet Şahin şeklinde popüler ve deneyimli adlar yer ediniyor.

Teşkilat Sezon Finali Ne Zaman?

Oyuncu kadrosunda 3.sürem itibari ile büyük değişikliklere giden Teşkilat dizisi mevzusu itibari ile Milli İstihbarat Teşkilatını mevzu alıyor. Konusu ile seyirci kitlesini kendinde tutmayı başaran dizi 4 sezondur pazar günlerinin iddialı dizileri içinde yerini koruyor. TRT yönetimi ile meydana getirilen görüşmede dizinin 5.sezonu için onay çıktı.

Başrollerinde Sarp Levendoğlu, Murat Yıldırım ve Aybüke Pusat’ın yer almış olduğu Teşkilat dizisi için 5.sürem onayı çıktı. Sevilen dizinin haziran ayının ikinci haftası sürem finali yapması planlanıyor. Buda tahmini olarak 111 ya da 112.Kısmına denk geliyor. Tam tarih netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz.1714728061 966 Teskilat Sezon Finali Ne Zaman 4Sezon 2024

Teşkilat Ne Zaman Bitiyor?

4.Sezonuna Haziran ayında son verecek olan Teşkilat dizisi yeni sezona da TRT ekranlarında yer alacak. Eylül ayında 5.sezonuyla birlikte dönecek olan dizinin oyuncu kadrosunda büyük bir değişikliğe gitmesi beklenmiyor. Ana iskelet oyuncu ekibinin korunacağı dizide bakalım iyi mi değişimler olacak?

 Teşkilat Dizisi Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular İçin Tıklayınız

Yorum ekle