Dizi

Teşkilat Ömer Neden Ayrıldı? Murat Yıldırım Neden Yok?

Teşkilat Ömer Neden Ayrıldı? Murat Yıldırım Neden Yok?

Teşkilat Ömer Neden Ayrıldı? Murat Yıldırım Neden Yok?

 

Teşkilat Ömer Neden Ayrıldı? TRT 1 ekranlarının sevilen yapımı Teşkilat dizisinde Ömer karakterine Murat Yıldırım yaşam veriyordu. Ömer’in sevilen yapımdan ayrılmış olduğu duyuruldu.

TRT 1 ekranlarının sevilen yapımı Teşkilat dizisi oyuncu kadrosunda Murat Yıldırım, Aybüke Pusat, Sarp Levendoğlu, Tuğçe Açıkgöz, Cengiz Bozkurt, Yunus Emre Yıldırımer, Selin Genç, Ceyhun Mengiroğlu, Melisa Akman, Ebru Şam, Sibel Aytan, Gizem Ünsal, Nihayet Şahin şeklinde popüler ve deneyimli adlar yer ediniyor. Dizi her pazar 20.00’da seyircisi ile buluşuyordu.

Teşkilat Ömer Neden Ayrıldı?

Teşkilat dizisine 2.sezonu ile birlikte katılan Murat Yıldırım diziye yeni sezonu itibariyle veda edecek. 2 Sezondur Teşkilat dizisinde rol alan deneyimli oyuncu dizide Ömer karakterine yaşam veriyordu. Teşkilat dizisiyle 1 sürem olarak anlaşan ve yoğun talep üstüne bir sürem daha rol alan Murat Yıldırım, Teşkilat Dizisine 4.sezonu itibariyle veda etti.

Teşkilat dizisinde 2 sezondur rol alan Murat Yıldırım dizide Ömer karakterine yaşam veriyordu. Babasız büyüyen Ömer, mahallesinde de fazlaca sevilen bir karakterdi. Kardeşi Halim’in terör örgütü tarafınca şehit edilmesinin peşinden ekibe katılmıştı.1714911948 965 Teskilat Omer Neden Ayrildi Murat Yildirim Neden Yok

Murat Yıldırım Teşkilat Neden Yok?

TRT 1 ekranlarının sevilen yapımı Teşkilat dizisinde ortalama 2 sezondur rol alan Murat Yıldırım 5.sezonu itibariyle Teşkilat dizisinde artık olmayacak. Başka bir projede başrol olarak yer alması beklenen Ömer Yıldırım bu günlerde reklam projelerinde yer ediniyor. Bakalım yakışıklı oyuncu yeni sezonda hangi projede yer alacak?

Teşkilat Dizisi Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız 

Yorum ekle