Dizi

Teşkilat Gizem Neden Ayrıldı? Tuğçe Açıkgöz Neden Yok?

Teşkilat Gizem Neden Ayrıldı? Tuğçe Açıkgöz Neden Yok?

Teşkilat Gizem Neden Ayrıldı? Tuğçe Açıkgöz Neden Yok?

 

Teşkilat Gizem Neden Ayrıldı? TRT 1 ekranlarının sevilen yapımı Teşkilat dizisinde yeni bir ayrılık daha yaşandı. Dizide Kerem karakterine yaşam veren Tuğçe Açıkgöz’ün ayrılığı gündem oldu.

TRT 1 ekranlarında her pazar seyircisi ile buluşan Teşkilat dizisi oyuncu kadrosunda  Murat Yıldırım, Aybüke Pusat, Sarp Levendoğlu, Tuğçe Açıkgöz, Cengiz Bozkurt, Yunus Emre Yıldırımer, Selin Genç, Ceyhun Mengiroğlu, Melisa Akman, Ebru Şam, Sibel Aytan, Gizem Ünsal, Nihayet Şahin şeklinde adlar yer alıyordu. 5.Sezon öncesi dizide vedalar da yaşanmaya devam ediyor.

Teşkilat Gizem Neden Ayrıldı?

Teşkilat dizisinde yeni sürem öncesi ayrılıklar yaşanmaya devam ediyor. Son olarak  Dizide Gizem karakterine yaşam veren Tuğçe Açıkgöz’n ayrılığı gündeme geldi. Duygusal yapısı ile dikkatleri üstüne çeken Gizem karakteri diziye 110.Kısmı ile birlikte diziye veda edecek. Kılık değiştirmesi ve sırları ile birlikte tanınan Gizem artık Teşkilat dizisinde olmayacak.1714737058 722 Teskilat Gizem Neden Ayrildi Tugce Acikgoz Neden Yok

Tuğçe Açıkgöz Neden Yok?

Teşkilat dizisinde Gizem karakterine yaşam veren Tuğçe Açıkgöz 110.Bölüm ile birlikte diziye veda etti. Senaryo gereği diziye veda eden oyuncu böylelikle Teşkilat’ın yeni sezonunda seyirci ile buluşamayacak. 1993 Ankara doğumlu oyuncu Kadir Has Üniversitesinden mezun olmuştur. Sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla birlikte ekip arkadaşlarına veda eden oyuncu böylelikle yeni projelerde rol almak için teklifleri değerlendirmeye hazır bulunduğunu da belirtti.

Teşkilat Dizisi 4.Sezon Finali Tarihi İçin Tıklayınız

Yorum ekle