Teşkilat 5.Sezon Ne Zaman? Yeni Sezon Başlangıç Tarihi

0

Teşkilat 5.Sezon Ne Zaman? Yeni Sezon Başlangıç Tarihi

 

TRT 1 ekranlarının en sevilen yapımlarından kabul edilen Teşkilat dizisi 5.sürem için çalışmalarına başladı. Bu haberimizde Teşkilat 5.Sezon Ne Zaman? Yeni Sezon Başlangıç Tarihi sorularına cevap bulacağız.

TRT 1 ekranlarında her pazar seyircisi ile buluşan Teşkilat dizisi oyuncu kadrosunda Murat Yıldırım, Aybüke Pusat, Sarp Levendoğlu, Tuğçe Açıkgöz, Cengiz Bozkurt, Yunus Emre Yıldırımer, Selin Genç, Ceyhun Mengiroğlu, Melisa Akman, Ebru Şam, Sibel Aytan, Gizem Ünsal, Nihayet Şahin şeklinde popüler ve deneyimli adlar yer alıyordu. Ancak dizinin başrollerinden Murat Yıldırım’ın ayrılmış olduğu duyuruldu.

Teşkilat 5.Sezon Ne Zaman?

9 Haziran 2024 111.Bölümüyle birlikte sürem finali meydana getiren Teşkilat dizisinde  5.Sezon için hem oyuncu hem de senaryo çalışmalarına başlandı.  Dizinin başrollerinden Ömer karakterine yaşam veren Murat Yıldırım’ın veda etmesi ile birlikte yeni başrol için bir fazlaca isim konuşuluyor. Bu adlardan birisi de Tolga Sarıtaş olmuştu. Sizler hangi adı Teşkilat dizisinde görmek istersiniz?

Bildiğimiz suretiyle dizinin 4.sezonunda Aybüke Pusat, Sarp Levendoğlu, Tuğçe Açıkgöz şeklinde adlar dizinin oyuncu ekibine dahil olmuştu. Bu isimlerinde dahil olması ile birlikte ilk sürem oyuncu ekibinden nerdeyse asla kimse kalmadı. Buna karşın Teşkilat dizisi reytinglerde hep üst sıralarda kalmayı bildi. Bu denli senaristliği ile başarı yakalayan Teşkilat dizisinin Eylül sonu Ekim ayı başı şeklinde tekrardan seyirci ile buluşması planlanıyor.1719229706 420 Teskilat 5Sezon Ne Zaman Yeni Sezon Baslangic Tarihi

Teşkilat Yeni Sezon Başlangıç Tarihi

Milli İstihbarat Teşkilatının hem sahada hem de sanal ortamda yapmış olduğu operasyonları mevzu alan Teşkilat dizisi sezona her daim geç bir başlangıç yapıyor. Geçtiğimiz sürem 22 Ekim 2023 Pazar günü başlangıç meydana getiren dizinin bu sürem Ekim ayının başlangıcında seyircisi ile buluşması planlanıyor. Tam tarih netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz.

Teşkilat Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular da Dahil Tam Liste Oyuncular İçin Tıklayınız

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.