Dizi

Tertemiz Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu) Exxen

Tertemiz Oyuncuları Onur Buldu

Tertemiz Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu) Exxen

 

Gibi, Karşılaşmalar, Konuşanlar şeklinde içeriklerin sahibi Exxen Dijital platformunda yayımlanacak olan Tertemiz Oyuncuları netleşti. Komedi türünde olacak olan dizide Onur Buldu başrol olarak yer alacak.

İlk sezonu 6 Bölüm olarak tasarlanan Tertemiz dizisi güldürü türünde olacak. Komedi denince akla gelen ilk adlardan kabul edilen Onur Buldu dizide başrol olarak yer alacak. 30 Dakikalık Bölümler halinde yayımlanacak olan Tertemiz dizisinin MGX Film yönetiyor.

Tertemiz Oyuncuları

Onur Buldu

Acun Medya’nın haiz olduğu Exxen Dijital Platformunda yayımlanacak olan Tertemiz Oyuncuları netleşti. Dizide Onur Buldu başrol olarak yer alacak. 4 Ağustos 1982 İzmir doğumlu oyuncu 2024 yılı itibari ile 42 yaşlarının içindedir. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Kısmı mezunu olan gülünç oyuncu 168cm uzunluğunda ve 68kg’dır. Organize İşler dizisi ile birlikte yıldızı parlayan Onur Buldu Güldür Güldür Show programında ortalama 10 sürem süresince rol almıştır. Daha ilkin Benim Güzel Ailem, Yok Artık, Dedemin Fişi, Bayi Toplantısı şeklinde yapımlarda rol alan Onur Buldu 2020 senesinde Duygu Kozoğlu ile evliliğe ilk adımını atmıştır.

Tertemiz Oyuncuları netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz. Sizler dizinin hanım başrolü olarak kimi görmek istersiniz? Görüşlerinizi yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorum ekle