Dizi

Taş Kağıt Makas Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 15. Bölüm

Taş Kağıt Makas Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 15. Bölüm

Taş Kağıt Makas dizisinin yeni sürem onayını alması sonrası seyirciler Taş Kağıt Makas yeni sürem ne süre başlamış olacak sorusuna yanıt arıyor. Bilindiği suretiyle Taş Kağıt Makas dizisi 14. bölümüyle 5 Haziran 2024 çarşamba akşamı sürem finali yaparak seyircisine veda etmişti.

Bir oldukca seyirci düşük giden reytingler sonrası dizilerinin final yapacağını düşünse de Kanal D elinde kafi reytingleri alan bir takım olmadığı için Taş Kağıt Makas  dizisine yeni sürem onayı vermek mecburiyetinde bırakıldı; sadece Kanal D’nin Taş Kağıt Makas dizisine verdiği yeni sürem onayı şartlı bir yeni sürem onayı; Taş Kağıt Makas  dizisi eylül ayında eğer beklenen reytingleri alamaz ise bu durumda Taş Kağıt Makas dizisi kasım ayında ekranlara veda edecek.

Taş Kağıt Makas Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Taş Kağıt Makas Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Taş Kağıt Makas dizisinin yeni sezona 28 Ağustos 2024 çarşamba akşamı başlaması umut ediliyor. Kanal D yönetimi Taş Kağıt Makas dizisinin 2. sezonunda dizinin günün değirmeyi düşünmüyor bu durumda Taş Kağıt Makas Yeni Sezonda da çarşamba akşamları ekranlarda olacak.

Taş Kağıt Makas dizisinin aslen yazlık dizi olarak devam etmesi de gündemdeydi sadece mevcut ekonomik durumlar yaz dizilerini yayınlamaya engel olunca Taş Kağıt Makas yeni sezona kaldı; sadece Kanal D Taş Kağıt Makas dizisini yeni sezona ilk hafta başlatmayı planlıyor; öteki diziler başlamadan Taş Kağıt Makas dizisinin iyice kendi seyircisini kendisine bağlaması planlanıyor.

Kuruluş Osman, Şahane Hayatım ve Sandık Kokusu dizileri Taş Kağıt Makas dizisinin 2. sezonunda da en mühim rakipler olacak. Ayrıca Kanal D ve Trt 1’in de 2024 2025 yeni sezonunda yeni dizileri olacak ve çarşamba akşamları işler daha da kızışacak.

Taş Kağıt Makas 15. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

28 Ağustos 2024 çarşamba akşamı Taş Kağıt Makas dizisinin 15. kısmı ile yeni sezona başlaması umut ediliyor; bu tarih dizinin yeni sürem çekimlerine başlama zamanı sebebiyle yedi gün ileri de alınabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu