Dizi

Taş Kağıt Makas Süreyya Neden Ayrıldı? Hande Ataizi Dönecek Mi?

Taş Kağıt Makas Süreyya Neden Ayrıldı? Hande Ataizi Dönecek Mi?

Taş Kağıt Makas Süreyya Neden Ayrıldı? Hande Ataizi Dönecek Mi?

 

Kanal D ekranlarının en popüler yapımı olan Taş Kağıt Makas dizisinde ayrılıklar yaşanmaya devam ediyor. Son olarak Süreyya karakterine yaşam veren Hande Ataizi’nin ayrılığı yaşandı. Peki Taş Kağıt Makas Süreyya Neden Ayrıldı?

Her Çarşamba 20.00’da Kanal D ekranlarında seyircisi ile buluşan Taş Kağıt Makas dizisinde 2 ayrılık birden yaşandı. Diziden Süreyya karakteri ve Azad karakterinin ayrılmış olduğu haberi medyaya yansıdı. Hande Ataizi dizide Savcı Süreyya karakterine yaşam veriyordu. Süreyya, bilinmiş olduğu suretiyle Avukat Harun ile derslik arkadaşıydı. Birbirlerine bir türlü açılamayan ikilinin içinde hep bir rekabet vardı.

Hande Ataizi sürem finali bölümüyle birlikte Taş Kağıt Makas dizisinde veda etmiş oldu. 2.Sezon için oyuncularla antak kalma meydana getiren yapımcı ile Hande Ataizi hem ücret hem de rol ağırlığı mevzusunda anlaşamadı. Senaryosu gereği diziye veda etmiş olduğu kabul edilen güzel oyuncu Taş Kağıt Makas dizisinin 2.sezonunda yer almayacak. Hande Ataizi şu günlerde yeni bir yaz dizisinde rol almak için ön antak kalma yapmayı bekliyor.1717701724 471 Tas Kagit Makas Sureyya Neden Ayrildi Hande Ataizi Donecek Mi

Hande Ataizi Taş Kağıt Makas’a Dönecek Mi?

Kanal D ekranlarının en popüler dizisi Taş Kağıt Makas’ın sürem finali tam deyimi ile yaprak dökümü oldu. Dizinin en sevilen karakterlerinden Süreyya ve Azad karakterleri yapımcı ile anlaşamadığı için dizinin oyuncu ekibinden çıkarıldı. Hande Ataizi de böylelikle birlikte diziye veda etmiş oldu. Hande Ataizi senaryo gereği diziye geri dönemez.

 Taş Kağıt Makas Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız 

Yorum ekle