Genel

Survivor 2. Eleme Adayı Kim Oldu? TV8 ile 26 Mayıs Survivor’da Dokunulmazlığı Kazanan Takım Hangisi? İşte O İsim…

Survivor 2. Eleme Adayı Kim Oldu? TV8 ile 26 Mayıs Survivor'da Dokunulmazlığı Kazanan Takım Hangisi? İşte O İsim…

 26 Mayıs Pazar akşamı haftanın 2. eleme talibi belli oldu. Heyecanla dolu strateji ve güç oyunuyla dokunulmazlığı bir ekip kazanırken bir ekip kaybediyor. Kaybeden takımdan bir isim yazılarak potaya gönderiliyor.Bu haftada ilk eleme talibi mavi takımın oyunu kaybetmesi ile gidilen konseyde  Özgür olmuştu. Survivor’da bu akşam ise haftanın 2. eleme talibi  belirlendi.  

26 MAYIS 2024 SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? 

Yarışmanın takip edenleri tarafınca eleme adayının kim olduğu, hangi takımın dokunulmazlığı kaybetmiş olduğu araştırılıyor. Peki, 26 Mayıs dokunulmazlığı hangi ekip kazanmıştır, ikinci eleme talibi kim oldu?  Survivor’da 26 Mayıs Pazar akşamı gösterilen 125. Bölümde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor All Star’da soluk kesecek ve son ana kadar kıyasıya bir mücadeleye sahne olan dokunulmazlık  11-11 olunca bayrak mücadelesine gitti. Özgür ve Ogeday ile (*26*) ve Hilmicem’in  çıkmış olduğu bayrak mücadelesini Kırmızı ekip kazanmıştır. 

Survivor 2. Eleme Adayı Kim Oldu? TV8 ile 26 Mayıs Survivor'da Dokunulmazlığı Kazanan Takım Hangisi? İşte O İsim…

 SURVİVOR ALL STAR’DA HAFTANIN 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Haftanın  2. Dokunulmazlık oyununu  da  Kırmızı ekip kazanmıştır.  Mavi Takım  2. Eleme Adayını  belirlemek için ada konseyine gitti. Oylamada 1 oy Batuhan, 1 oy Ogeday ve 2 oy Sema’ya çıktı. Sema haftanın 2. Eleme Aday oldu.

Survivor’da Kim Elendi?

Survivor’da geçtiğimiz hafta elenen isim Damla Can oldu. Bu haftanın elenen adı belli olduğunda buraya eklenecektir.

Yorum ekle