Süper Loto Sonuçları 27 Haziran 2024 Perşembe! TIKLA – ÖĞREN…

0

Süper Loto Sonuçları 27 Haziran 2024 Perşembe! TIKLA – ÖĞREN… 

Haftanın ikinci günü nefesler tutuldu. Milli Piyango İdaresi’ne bağlı olan ve sıkça oynanan Süper Loto çekilişi, 27 Haziran 2024 Perşembe günü için gündeme geldi. Bugüne kadar onlarca defa devreden Süper Loto’da büyük ikramiye 4 milyon 075 bin 535 TL’ye ulaştı. Büyük ikramiyeye haiz olmak isteyen vatandaşlar, şimdiden bekleyişe geçti. Süper Loto neticeleri Milli Piyango Online üstünden sorgulanabilecek. Bu sebeple MP TV de bilet sahipleri tarafınca çoğunlukla ziyaret edilmeye başlandı. Kocaeli Gündem olarak çekiliş neticelerini sizin için derledik.

SÜPER LOTO SONUÇLARI TIKLA ÖĞREN

Süper Loto neticeleri sorgulama ekranına ziyaretçi akını başladı. Haftanın ikinci çekilişi daha ilkin de olduğu benzer biçimde gene noter huzurunda ve canlı yayında gerçekleştirildi. Kazandıran rakamlar tek tek belli olurken, nefesler tutuldu. Saat 21.30’da gerçekleştirilecek büyük çekiliş için artık son saatlere girdik. (*27*); 27 Haziran 2024 Perşembe Süper Loto neticeleri açıklandı mı, nereden öğrenilir?

27 HAZİRAN 2024 SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Milli Piyango Online üstünden duyurulan ve bugün çekilen Süper Loto bir kez daha gündemde. Kazandıran numaralar 27 Haziran 2024 Perşembe kısaca bu akşam saat 21.30’da meydana gelen çekilişle belli oldu. İşte, çekiliş sorgulama ekranı haberimizin sonunda içeriyor. 

SÜPER LOTO SONUÇLARI BİLET SORGULAMA EKRANI

Leave A Reply

Your email address will not be published.