Süper Loto Sonuçları 2 Temmuz 2024 Salı! TIKLA – ÖĞREN…

0

(*2*)

Süper Loto Sonuçları 2 Temmuz 2024 Salı! TIKLA – ÖĞREN… 

Haftanın ikinci günü nefesler tutuldu. Milli Piyango İdaresi’ne bağlı olan ve sıkça oynanan Süper Loto çekilişi, 2 Temmuz 2024 Salı günü için gündeme geldi. Bugüne kadar onlarca kere devreden Süper Loto’da büyük ikramiye 4 milyon 072 bin 874 TL’ye ulaştı. Büyük ikramiyeye haiz olmak isteyen vatandaşlar, şimdiden bekleyişe geçti. Süper Loto neticeleri Milli Piyango Online üstünden sorgulanabilecek. Bu sebeple MP TV de bilet sahipleri tarafınca çoğunlukla ziyaret edilmeye başlandı. Kocaeli Gündem olarak çekiliş neticelerini sizin için derledik.

SÜPER LOTO SONUÇLARI TIKLA ÖĞREN

Süper Loto neticeleri sorgulama ekranına ziyaretçi akını başladı. Haftanın ikinci çekilişi daha ilkin de olduğu şeklinde gene noter huzurunda ve canlı yayında gerçekleştirildi. Kazandıran rakamlar tek tek belli olurken, nefesler tutuldu. Saat 21.30’da gerçekleştirilecek büyük çekiliş için artık son saatlere girdik. Peki; 2 Temmuz 2024 Salı Süper Loto neticeleri açıklandı mı, nereden öğrenilir?

2 TEMMUZ 2024 SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Milli Piyango Online üstünden duyurulan ve bugün çekilen Süper Loto bir kez daha gündemde. Kazandıran numaralar 2 Temmuz 2024 Salı kısaca bu akşam saat 21.30’da meydana gelen çekilişle belli oldu. İşte, çekiliş sorgulama ekranı haberimizin sonunda yer ediniyor. 

SÜPER LOTO SONUÇLARI BİLET SORGULAMA EKRANI

Kaynak: Haber Merkezi

Leave A Reply

Your email address will not be published.