Türk sinemasının parlayan yıldızlarından Sultan San hakkında merak edilenler gündemde. Sultan San kim, kaç yaşlarında ve kiminle beraber? İşte bu soruların cevapları ve Sultan San hakkında bilmeniz gerekenler.

Sultan San kimdir?

İstanbul doğumlu olan Sultan San, Türk yönetmen, yönetmen yardımcısı ve oyuncudur. 1983 senesinde dünyaya gelen San, 1.63 santimetre uzunlukta ve 56 kilo ağırlığındadır. Kariyerine güldürü şovlarıyla adım atan Sultan San, bilhassa BKM projelerinde mühim roller üstlenmiştir.

Şöhret dizisinin ilk iki sezonunda destek yönetmenlik yapmasıyla tanınan San, ek olarak Güldür Güldür, İnsanlar Alemi ve Beşer Beşer benzer biçimde projelerde de yönetmenlik görevini üstlenmiştir. Son dönemlerde Exxen platformunda gösterilen Konuşanlar programında yönetmenlik yapmaktadır ve BKM yapımlarında da sıkça yer almıştır.

Sultan San’ın hususi yaşamı ise medyanın sıkça ilgi gösterdiği konulardan biridir. Hasan Can Kaya ile ilişkisiyle gündeme gelen San, bir süre ilkin çıkan haberlerle adından söz ettirmişti. Çeşme’de dinlence yaparken Hasan Can Kaya’nın başka bir hanımla görüntülendiği iddialarıyla gündeme gelen San, bu mevzuda herhangi bir izahat yapmamıştır.

Kaynak: Haber Merkezi