Dizi

Son of a Rich Oyuncuları (Zengin Köle Filmi Oyuncu Kadrosu)

Son of a Rich Oyuncuları (Zengin Köle Filmi Oyuncu Kadrosu)

Son of a Rich Oyuncuları (Zengin Köle Filmi Oyuncu Kadrosu)

 

2024 senesinde gösterime girecek olan Son of a Rich filmi oyuncuları netleşti. Filmde son devrin en popüler isimlerinden Kerem Bursin başrol olarak yer alacak.

2024 senesinde yayımlanacak Zengin Köle filmi uyarlama olacak. Rus güldürü filmi olan Holop’un uyarlaması olacak. Mavi Mağara filmini tamamladıktan sonrasında Son of a Rich filminin çekimlerine başlamış olan Kerem Bursin’in partneri hemen hemen netleşmedi.

Son of a Rich Oyuncuları

Kerem Bursin

Son Of a Rich Oyuncuları içinde yer edinen Kerem Bursin, Mavi Mağara filminin çekimlerini tamamladıktan sonrasında Son of a Rich filminin çekimlerine başlamış olacak. 2024 yılının son döneminde gösterime girmesi beklenen filmin hanım başrol oyuncusu hemen hemen netleşmedi. 4 Haziran 1987 İstanbul doğumlu oyuncu 2024 yılı itibari ile 37 yaşlarının içindedir. 179cm uzunlukta ve 71kg olan yakışıklı oyuncu Amerika’da Pazarlama ve İletişim bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır. Güneşi Beklerken dizisinde canlandırdığı Kerem Sayer karakteri ile ünlenen Kerem Bursin daha ilkin  Sen Çal Kapımı, Lemi, Onur Meselesi, Bu Kent Arkandan Gelecek, Muhteşem İkili şeklinde yapımlarda da rol almıştır. Son dönemde Hande Erçel ile yaşamış olduğu aşk ile gündeme gelmiştir.

Son Of a Rich oyuncuları netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz. Siz filmin hanım başrol oyuncusu olarak kimi görmek isterdiniz.

Yorum ekle