Siyah Kalp Harika Kimdir? Derin İnce Kim? Sevgilisi

0

Siyah Kalp Harika Kimdir? Derin İnce Kim? Sevgilisi

 

Siyah Kalp Harika Kimdir? Show TV ekranlarının sevilen yapımı Siyah Kalp dizisinde Harika karakterine güzel oyuncu Derin İnce yaşam veriyor. Harika, Sumru’nun kız evladıdır.

SHOW TV ekranlarının yeni yapımı Siyah Kalp dizisi yeni sezona bomba bir giriş yapmak istiyor. Oyuncu ekibi  ve senaristliği ile şimdiden ekran severlerin gözdesi olan dizi Kapadokya’da çekiliyor. Siyah Kalp dizisi oyuncu kadrosunda ise Kerem Alışık, Esra Dermancıoğlu, Bülent Polat, Burak Sergen, Derin İnce, Leyla Tanlar, Genco Özak şeklinde adlar yer ediniyor.

Siyah Kalp Harika Kimdir?

Çekimleri Kapadokya’da devam eden Siyah Kalp dizisine yeni bir karakter daha dahil oldu. Dizinin Harika’sı Derin İnce oldu. Zaman atlaması ile başlamış olacak olan dizide Harika, Sumru ve Samet’in kız evladıdır. Aynı zamanda Esat’lada kardeştir. Kardeşi Esat ile oldukça anlaşamaz. Bakalım Harika karakterinin başından iyi mi vakalar geçecek?

Derin İnce Kim?

Siyah Kalp dizisinde Harika karakterine yaşam veren Derin İnce 2 Ağustos 1998 İzmir doğumludur. 2024 yılı itibari ile 26 yaşlarının içinde olan oyuncu Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünden mezun olmuştur. Ufak yaşlardan itibaren tiyatro ile ilgisi ile malum oyuncu lisans eğitiminin peşinden oyunculuk dersleri almıştır. Yağmurlarda Yıkansam filmi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Derin İnce daha ilkin Kadere Karşı, Ayak İşleri, Komşular, Yağmurlarda Yıkansam şeklinde yapımlarda rol almıştır.1719745268 783 Siyah Kalp Harika Kimdir Derin Ince Kim Sevgilisi

Derin İnce Dizileri

  • Siyah Kalp (Harika)
  • Kadere Karşı
  • Ayak İşleri (Çiğdem)
  • Komşular (Beliz)

Derin İnce Sevgilisi

İnstagramda @derinincee1 kullanıcı adıyla yer edinen güzel oyuncunun ortalama 5bin takip edeni bulunmaktadır. Oyuncunun hesaplarını incelediğimizde sevgilisi hakkında herhangi bir bilgiye rastlamadık. Oyuncunun sevgilisinin olmadığını düşünüyoruz.

Siyah Kalp Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.