Genel

Siyah Kalp dizisinin başrol oyuncusu belli oldu

Tims&B yapım şirketinin heyecanla beklenen projesi “Siyah Kalp” için büyük bir adım atıldı. Yapılan son açıklamaya bakılırsa, dizinin merakla beklenen adam başrolü belli oldu. Meşhur oyuncu Burak Tozkoparan, Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yapımcılığını üstlendiği bu iddialı dizide seyircilerle buluşacak.

Tims&B yapım şirketinin Show TV için hazırladığı yeni sürem dizisi “Siyah Kalp”, merakla beklenen adam başrol oyuncusunu deklare etti. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine bakılırsa, dizinin başrolünde usta oyuncu Burak Tozkoparan yer alacak. Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yapımcılığını üstlendiği dizi, seyircilere iddialı bir öykü ve kuvvetli bir kadro ile gelmeye hazırlanıyor.

Kerem Karakteri Burak Tozkoparan Tarafından Canlandırılacak

Burak Tozkoparan, “Siyah Kalp” dizisinde Kerem karakterine yaşam verecek. Oyuncunun bu rolle ekranlara dönüşü, seyirciler içinde büyük bir merak uyandırdı. Tozkoparan’ın oyunculuk kabiliyeti ve karakter yorumuyla iyi mi bir performans sergileyeceği şimdiden münakaşa mevzusu oldu.

Genco Özak, Leyla Tanlar ve Bülent Polat Gibi İsimlerle Kadro Güçlendiriliyor

Başrolde Burak Tozkoparan’a eşlik edecek oyuncunun hemen hemen belirlenmediği “Siyah Kalp” dizisinin kadrosunda, usta adlar yer ediniyor. Ece Uslu, Burak Sergen, Esra Dermancıoğlu, Genco Özak, Leyla Tanlar, Derin İnce, Bülent Polat ve Işıl Yücesoy benzer biçimde deneyimli oyuncular, dizinin varlıklı hikayesi için mühim roller üstlenecekler.

Dizinin çekimleri ve gösterim tarihiyle ilgili detaylar hemen hemen netleşmemiş olsa da, “Siyah Kalp” dizisinin seyircilere yeni bir nefes getireceği ve sezonun en dikkat çekici yapımlarından biri olacağı şimdiden konuşuluyor.

Kaynak: Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu