Sinemalarda Bu Hafta Vizyona Giren 3 Yeni Film!

0

Sinemalarda Bu Hafta Vizyona Giren 3 Yeni Film!

Bu hafta ailesiyle ve sevdikleriyle soluğu beyaz perdede almak isteyenlere müjdemiz var. Vizyona girecek üç yeni filmle keyifli dakikalar geçirerek, yazları beyazperde salonlarında serinleyerek zaman geçirebileceksiniz. Patlamış mısırınızı alıp, beyaz perdede yerinizi aldığınızda gösterime giren üç yeni filmle dönemin iyi mi geçtiğini anlamayacaksınız. İşte merakla beklenen o üç yeni film…

Sayara: İntikam Meleği

Film, Türkmenistanlı sessiz bir spor salonu temizlikçisi olan Sayara’nın, kız kardeşinin kontrolden çıkan bir dost grubu tarafınca öldürülmesinin peşinden başlamış olan intikam hikâyesini mevzu ediniyor. Göçmen Sayara, İstanbul’da lüks bir spor salonunda iş yapmaktadır. Ablası Yonca, yasak ilişki yaşamış olduğu spor salonunun sahibi Barış ve onun üç arkadaşı tarafınca tecavüze uğrayıp öldürülür. Barış’ın babası milletvekilidir. Göstermelik bir mahkemede olayın intihar olduğuna kanaat getirilerek Barış ve arkadaşları kanıt yetersizliğinden tutuksuz yargılanmak suretiyle salıverilir. Ülkedeki sayısız benzer davadan biri şeklinde unutulup gideceği düşünülür. Ancak Sayara’nın bir sırrı vardır. Babası Türkmenistan’ın en güvenilir derin devlet figürlerinden biri ve Sovyet sambo şampiyonlarından Şamil Bazarov’dur. Şamil, Sayara’yı dövüş mevzusunda bir gizmen şeklinde eğitmiştir. Sayara o gece kendi adaletini kendi infaz etmeye ant içer.

Tür: Aksiyon, Gerilim

Oyuncular: Emre Kızılırmak, Duygu Kocabıyık, Özkem Koşar

Yönetmen: Can Evrenol

(*3*)

Şeytan Ayini

Eşinin ölümünü bir türlü atlatamayan Anthony, bir korku filminin başrolüne seçilerek oyunculuk kariyerine geri döner. Ancak çekimler esnasında Anthony’de garip ve rahatsız edici değişimler görülmeye başlanır, adeta aklını yitirmiş gibidir. Kızı, babasındaki bu anormalliği ruhsal hastalık olarak görürken, Anthony kendini geri dönülemez, şeytani bir oyunun içinde bulmuştur.

Tür: Fantastik, Korku, Gerilim

Oyuncular: Russel Crowe, Sam Worthington, David Hyde Pierce

Yönetmen: Joshua John Miller, M.A. Fortin

Orijinal adı: The Exorcism

Motorcular

Film, orta batılı bir motosiklet kulübü olan Vandals’ın yükselişini mevzu alıyor. Üyelerinin hayatlarına bakıldığında kulüp, on yıl içinde mahalli yabancıların bir araya gelmiş olduğu bir yerden, orijinal grubun benzersiz yaşam tarzını tehdit eden daha fena niyetli bir çeteye dönüşür.

Tür: Dedektif, Dram

Oyuncular: Tom Hardy, Austin Butler, Jodie Comer

Yönetmen: Jeff Nichols 

Orijinal adı: The Bikeriders

Sinemalarda Bu Hafta Vizyona Giren 3 Yeni Film!

Kaynak: Haber Merkezi

Leave A Reply

Your email address will not be published.