Dizi

Sıfır Kilometre Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

Sıfır Kilometre Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

 

2024 senesinde gösterime girecek olan Sıfır Kilometre Oyuncuları belli oldu. Filmde Derya Pınar Ak, Haktan Zavlak ve Can Kızıltuğ başrol olarak yer alacak. Filmin yıl sonunda seyircisi ile buluşması umut ediliyor.

2024 yılının en yüksek bütçeli filmleri içinde yer edinen Sıfır Kilometre filminin oyuncu kadrosunda Derya Pınar Ak, Haktan Zavlak, Can Kızıltuğ benzer biçimde adlar içeriyor. MGX ve Plaza Film tarafınca ortak yapımcılığının üstlendiği filmin mevzusu ise mesafelerin hiçbir şeye engel olmadığını konu alıyor. Sıfır Kilometre Filmi, 3391 Kilometre Filmi’nin devamı olarak beyaz perdeye gelecek.

Sıfır Kilometre Oyuncuları

Derya Pınar Ak

Sıfır Kilometre Oyuncuları içinde hanım başrol olarak yer edinen Derya Pınar Ak 7 Ağustos 2003 İstanbul doğumludur. 2024 yılı itibari ile 21 yaşlarının içinde olan güzel isim, lisans eğitimine Konservatuvar oyunculuk üstüne devam etmektedir. 162cm uzunluğunda ve 53kg olan Derya Pınar Ak, oyunculuğa minik yaşlarda adım atmıştır. Tiyatro ile başlamış olan kariyerine dizi/film oyunculuğu ile devam eden güzel oyuncu daha ilkin Adım Farah, Hükümsüz, Sevmek Zamanı, Prens, Annemizi Saklarken benzer biçimde yapımlarda rol almıştır.

Can Kızıltuğ (Kuzey)

Sıfır Kilometre Oyuncuları içinde adam başrol olarak yer edinen ve filmimizde Kuzey karakterine yaşam verecek olan Can Kızıltuğ 10 Aralık 1994 İzmir doğumludur. 2024 yılı itibari ile 30 yaşlarının içinde olan oyuncu Beykent Üniversitesi Konservatuvar Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuk kariyerine Çukur dizisinde canlandırdığı Doğukan karakteriyle adım atan Can Kızıltuğ daha ilkin Kızıl Goncalar, Dönence, Kuzey Yıldızı benzer biçimde yapımlarda da rol almıştır.Sıfır Kilometre Oyuncuları Kuzey

Ahmet Haktan Zavlak (Ege)

Sıfır Kilometre filmimizde Ege karakteriyle birlikte seyirci ile buluşacak olan Ahmet Haktan Zavlak 2 Ağustos 2001 Ümraniye doğumludur. 2024 yılı itibari ile 23 yaşlarının içinde olan genç oyuncu lise eğitimi esnasında birçok markanın reklam yüzü olmuştur. Aldığı oyunculuk eğitimlerinin peşinden oyunculuk kariyerine resmen adım atan yakışıklı oyuncu daha ilkin Yasak Elma, Ömer, Tozluyaka, Yeşilçam, Demir Kadın: Neslican Tay benzer biçimde yapımlarda rol almıştır.Sıfır Kilometre Oyuncuları Ege

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu