Genel

Servet Operasyonu filmi konusu ne? Servet Operasyonu filmi nerede çekildi?

Servet Operasyonu filmi konusu ne? Servet Operasyonu filmi nerede çekildi?

Hem dizi sektöründe hem de film sektöründe birbirinden kaliteli yapımlara bünyesinde yer veren ve vatandaşlara keyifli bir akşam yaşatan Star TV, gene oldukça heyecanlı ve sürükleyici bir film olan Servet Operasyonu filmini yayınlamaya hazırlanıyor. 8 Temmuz 2024 Pazartesi günü akşam saatlerinde yayınlanacak film öncesinde binlerce şahıs film hakkında araştırma hayata geçirmeye koyuldu. Kocaeli Gündem editörleri olarak film hakkında detaylı bir içerik hazırladık.

SERVET OPERASYONU FİLMİ KONUSU NE?

Servet Operasyonu, dünya için büyük tehdit oluşturan yeni bir ölümcül tabanca teknolojisinin ticarileştirilmesini önlemek için sıkıntılı bir maceraya atılan bir ajanın öyküsünü mevzu ediyor. M16 ajanı Orson Fortune, dünya için büyük tehdit oluşturan yeni bir ölümcül tabanca teknolojisinin ticarileştirilmesini önlemek için internasyonal bir haber alma ittifakı olan “Five Eyes” tarafınca işe alınır. Bu süreçte CIA teknoloji uzmanı Sarah Fidel ile beraber çalışmak zorunda bırakılan Fortune, varlıklı bir tabanca tüccarının izini sürmeye çalışırken dünyayı dolaşmak zorunda kalır.

Servet Operasyonu filmi konusu ne? Servet Operasyonu filmi nerede çekildi?

SERVET OPERASYONU FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Kadrosunda Jason Statham, Aubrey Plaza ve Bugzy Malone şeklinde üst düzey oyuncuları barındıran Servet Operasyonu filmimizde bir de sürpriz sizleri bekliyor. Yargı’nın Ilgaz’ı Kaan Urgancıoğlu da filmimizde rol alıyor. Filmin ana çekimleri 14 Ocak 2021’de Antalya’da gerçekleştirildi. Antalya haricinde Farnborough ve Katar’da da çekimler yapılmış oldu. Servet Operasyonu filmini izleyenler akşam saatlerinde ne olursa olsun Antalya’dan görüntüler görecektir. Antalya’nın eşi olmayan güzelliği ve Kaan Urgancıoğlu’nun mükemmel oyunculuğu ile harmanlanan HollyWood aksiyon filmi, Star TV ekranlarında bir kez daha reyting rekorları kıracak şeklinde duruyor.

Kaynak: Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu