Dizi

Selahaddin Eyyubi Necmettin Alp Kimdir? Hüseyin Erkanlı Biyografisi

Selahaddin Eyyubi Necmettin Alp Kimdir? Hüseyin Erkanlı Biyografisi

Selahaddin Eyyubi Necmettin Alp Kimdir? Hüseyin Erkanlı Biyografisi

 

TRT 1 ekranlarının en popüler yapımlarından kabul edilen Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisinde Necmettin Alp karakterine Hüseyin Erkanlı yaşam verecek. Selahaddin Eyyubi Necmettin Alp Kimdir?

TRT 1 ekranlarında her pazartesi 20.00’da seyircisi ile buluşan Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisi oyuncu kadrosunda Uğur Güneş, Dilin Döğer, Doğan Bayraktar, Ali Ersan Duru, Mehmet Ali Nuroğlu, Zeynep Kumral, Kaan Çakır, Hakan Vanlı, Murat Han, Ekin Türkmen, Gökçe Ayyıldız, İzzet Yüksek, Buse Varol, Baran Andıç, Özgür Cem Tuğluk, Tuvana Türkay, Berk Cankat , Hüseyin Erkanlı şeklinde adlar içeriyor.

Selahaddin Eyyubi Necmettin Alp Kimdir?

Selahaddin Eyyubi dizisinde Necmettin Alp karakterine yaşam verecek oyuncu da netleşti. Dizide Necmettin Alp karakterine 1975 doğumlu oyuncu Hüseyin Erkanlı yaşam verecek. Dizinin 2.sezonu öncesi ekibe katılan oyuncu dizide Eyyubi’nin dostu olması umut ediliyor.

Hüseyin Erkanlı Biyografisi

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisi için bilinmiş olduğu suretiyle 2.sürem onayı çıkmıştı. Dizinin oyuncu kadrosunda değişikler olmaya devam ediyor. Son olarak Necmettin Alp karakterine yaşam verecek olan Hüseyin Erkanlı dizinin oyuncu ekibine dahil oldu. 4 Ocak 1975 doğumlu olan Erkanlı, 2024 yılı itibari ile 49 yaşlarının içindedir. Son olarak Arka Sokaklar dizisinde rol alan Hüseyin Erkanlı daha ilkin Vatanım Sensin, Sevda Kuşun Kanadında, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Muhteşem Yüzyıl: Kösem şeklinde yapımlarda rol almıştır.1715356964 303 Selahaddin Eyyubi Necmettin Alp Kimdir Huseyin Erkanli Biyografisi

Hüseyin Erkanlı Sosyal Medya Hesapları

Son olarak Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisinde rol alacak olan Hüseyin Erkanlı İnstagramda @hüseyinerkanli kullanıcı adıyla yer almakta ve ortalama olarak 10 bin takip edeni bulunmaktadır.

Selahaddin Eyyubi Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Yorum ekle