Dizi

Selahaddin Eyyubi Gökçiçek Kimdir? İpek Erdem Kim? Evli Mi?

Selahaddin Eyyubi Gökçiçek Kimdir? İpek Erdem Kim? Evli Mi?

Selahaddin Eyyubi Gökçiçek Kimdir? İpek Erdem Kim? Evli Mi?

 

Selahaddin Eyyubi Gökçiçek Kimdir? TRT 1 ekranlarının yeni yapımı Selahaddin Eyyubi dizisinde Gökçiçek karakterine 1984 doğumlu oyuncu İpek Erdem yaşam verecek. Gökçiçek, Arslanşah’ın eşidir.

TRT 1 ekranlarında her pazartesi seyircisi ile buluşan Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisi oyuncu kadrosunda Uğur Güneş, Dilin Döğer, Doğan Bayraktar, Ali Ersan Duru, Mehmet Ali Nuroğlu, Zeynep Kumral, Kaan Çakır, Hakan Vanlı, Murat Han, Ekin Türkmen, Gökçe Ayyıldız, İzzet Yüksek, Buse Varol, Baran Andıç, Özgür Cem Tuğluk, İpek Erdem şeklinde popüler ve deneyimli adlar yer ediniyor.

Selahaddin Eyyubi Gökçiçek Kimdir?

Selahaddin Eyyubi dizisinde Gökçiçek karakterine 1984 doğumlu güzel oyuncu İpek Erdem yaşam verecek. 25.Kısmı ile birlikte diziye katılacak Gökçiçek karakteri Arslanşah’ın eşi olacak. Arslanşah’ın hırsını kullanacak olan Gökçiçek’in  Nureddin ile bağlantısı olacak.

İpek Erdem Kim?

Selahaddin Eyyubi dizisinde Gökçiçek karakterine yaşam verecek olan İpek Erdem 16 Mart 1984 Bursa doğumludur. 2024 yılı itibari ile 40 yaşlarının içinde olan oyuncu Bursa Devlet Tiyatrolarında eğitimler alarak büyümüştür. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Kısmı mezunu olan İpek Erdem ilk oyunculuk deneyimini Hayat Bilgisi dizisinde canlandırdığı Barbi Gamze karakteri ile yaşamıştır.

İpek Erdem Popüler Dizileri

  • Selahaddin Eyyubi
  • Kuzgun
  • Lale Devri
  • Bu şekilde Bitmesin
  • Yer Gök Aşk
  • Elveda Rumeli1715697477 612 Selahaddin Eyyubi Gokcicek Kimdir Ipek Erdem Kim Evli Mi

İpek Erdem Evli Mi?

İnstagramda @theipekerdem kullanıcı adıyla yer edinen İpek Erdem’in ortalama olarak 100 bin takip edeni bulunmaktadır. Oyuncunun medyaya yansıyan herhangi bir adam arkadaşı bulunmaktadır.

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi Dizisi Oyuncuları İçin Tıklayınız

Yorum ekle