Genel

Saygın Vatandaş Filmi Konusu Oyuncuları

Saygin Vatandas Filmi Konusu Oyunculari

Saygın Vatandaş filmi, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, trt 2 filmleri, yorumları, incelemesi, kaç yapımı, fragmanı, izle şeklinde aramalarınıza yorumguncel.com.

Hakkında

“El Ciudadano Ilustre”, Mariano Cohn ve Gastón Duprat tarafınca yönetilen ve başrollerini Oscar Martínez, Dady Brieva ve Andrea Frigerio’nun paylaşmış olduğu Arjantin yapımı bir film.

Filmin orijinak adı: El Ciudadano Ilustre


İşte film hakkında genel bir data ve oyuncular:

Saygın Vatandaş mevzusu

Filmin mevzusu, Daniel Mantovani (Oscar Martínez), Arjantin’in en meşhur yazarlarından biridir ve Nobel Edebiyat Ödülü’nü kazanmıştır. Ancak, uzun seneler sonrasında, doğduğu ufak kasabaya geri dönmeye karar verir. Geri dönüşü, hem kasaba halkını hem de kendisini beklenmedik vakalarla dolu bir yolculuğa çıkarır. Daniel, kasabanın insanları ve mahalli kültür hakkında tekrardan bulgu yaparken, geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır ve yaşamının en büyük imtihanlarından biriyle karşılaşır.

Saygın Vatandaş oyuncuları ve karakterleri (cast)

Oscar Martínez: Daniel Mantovani rolünü yapan, meşhur yazarı canlandırır.
Dady Brieva: Daniel’in eski arkadaşı ve kasaba halkının bir üyesi olarak.
Andrea Frigerio: Daniel’in eski bir tanımış olduğu ve kasabanın yerlisi olan karakteri oynar.
Belén Chavanne: Daniel’in çocukluk arkadaşı olan mahalli bir bayanı canlandırır.
Nora Navas: Daniel’in hayatındaki mühim bir bayan karakter.


Yorumları

“El Ciudadano Ilustre”, kasaba yaşamının çarpıcı ve kimi zaman gülünç detaylarını ele alırken, başarı göstermiş bir yazarın kişisel ve entelektüel yolculuğunu da derinlemesine inceler. Film, Arjantin sinemasının mühim yapıtlarından biri olarak kabul edilir ve eleştirmenlerden pozitif yorumlar almıştır.

Yorum ekle