Dizi

Sarı Zarflar Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

Sarı Zarflar Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

 

2024 senesinde gösterime girecek olan Sarı Zarflar Oyuncuları netleşti. Filmde Özgü Namal başrol olarak yer alırken İpek Bilgin, Tansu Biçer, Leyla Cabas benzer biçimde adlar de kadroda içeriyor. Sarı Zarflar Filmi 2022 Berlinale Ortak Yapım’ın en beğenilen projeleri içinde yer almıştı.

Kurtlar Vadisi’nin Elif’i Özgü Namal şu günlerde Sarı Zarflar filminin çekimlerine başladı. Tiyatro Oyuncusunun yaşamını mevzu alan Sarı Zarflar filmi 32 ülkeden seçilen 34 yapım içinde yer almıştı. Hikayesi ile dikkatleri üstüne çeken filmi ödüllü yönetmen İlker Çatak yönetiyor. Özgü Namal’a filmimizde İpek Bilgin, Tansu Biçer, Leyla Cabas benzer biçimde popüler ve deneyimli adlar de eşlik edecek.

Sarı Zarflar Oyuncuları

Özgü Namal (Derya)

Sarı Zarflar Oyuncuları içinde hanım başrol olarak yer edinen Özgü Namal filmimizde Derya adından bir tiyatro oyuncusuna yaşam verecek. 28 Aralık 1978 İstanbul doğumlu oyuncu 2024 yılı itibariyle 46 yaşındadır. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Kısmı’nden alan güzel oyuncu, Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Elif karakteri ile tüm ülkece tanınmıştır. Aktif olarak Kızıl Goncalar dizisinde Meryem Tezel karakterine yaşam veren Namal,  Bebeğim, Benim Annem Bir Melek, Masumlar ve Nerde Kalmıştık benzer biçimde yapımlarda da rol almıştır.

Tansu Biçer (Aziz)

Sarı Zarflar Oyuncuları içinde yer edinen Tansu Biçer 4 Temmuz 1978 Ankara doğumludur. 2024 yılı itibariyle 46 yaşlarının içinde olan Biçer lisans Eğitimini Eskikent Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden almıştır. Yakışıklı oyuncu daha ilkin Dişi Kuş, Kapalı Çarşı, Muhteşem Yüzyıl ve Çukur benzer biçimde yapımlarda da rol almıştır.

Aziz, Derya’nın eşidir.Sarı Zarflar Oyuncuları Aziz

İpek Bilgin (Derya’nın Kayınvalidesi)

Tecrübeli Oyuncu İpek Bilgin 24 Mart 1956 İstanbul doğumludur. Tecrübeli oyuncu 2024 yılı itibariyle 68 yaşındadır. Cüneyt Çalışkur ile evli olan İpek Bilgin oyunculuğun yanı sıra bir taraftan da yönetmenlik ile uğraşmaktadır. Daha ilkin  Meryem, Karnaval, Çinliler Geliyor ve İstanbullu Gelin benzer biçimde yapımlarda da rol almıştır.blank

Leyla Cabas (Derya’nın Kızı)

Sarı Zarflar Oyuncuları içinde Derya’nın kızı karakterine yaşam verecek olan Leyla Cabas, Mirgün Cabas, Evrim Sümer çiftinin kız evladıdır. Oyunculuk eğitimleri alan oyuncu Sarı Zarflar filmi ile birlikte ilk oyunculuk deneyimini yaşayacak.Sarı Zarflar Oyuncuları Derya'nın Kızı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu