Genel

Şans Topu Sonuçları 9 Haziran 2024! TIKLA – ÖĞREN: Büyük İkramiye Hangi Numaraya Çıktı?

Şans Topu Sonuçları 9 Haziran 2024! TIKLA - ÖĞREN: Büyük İkramiye Hangi Numaraya Çıktı?

Şans Topu Sonuçları 9 Haziran 2024! TIKLA – ÖĞREN 1 milyon 300 bin 143 TL Hangi Numaraya Çıktı?

Haftanın son günü nefesler tutuldu. Milli Piyango İdaresi’ne bağlı olan ve sıkça oynanan Şans Topu çekilişi 9 Haziran 2024 Pazar günü için gündeme geldi. Bugüne kadar onlarca kere devreden fakat son olarak kazandıran Şans Topu’nda büyük ikramiye 1 milyon 306 bin 885 TL’ye ulaştı. Büyük ikramiyeye haiz olmak isteyen vatandaşlar, şimdiden bekleyişe geçti. Deli Sayısal Loto neticeleri Milli Piyango Online üstünden sorgulanabilecek. Bu sebeple MP TV de bilet sahipleri tarafınca çoğunlukla ziyaret edilmeye başlandı. Kocaeli Gündem olarak çekiliş neticelerini sizin için derledik.

ŞANS TOPU SONUÇLARI TIKLA ÖĞREN

Şans Topu neticeleri sorgulama ekranına ziyaretçi akını başladı. Haftanın üçüncü çekilişi daha ilkin de olduğu benzer biçimde gene noter huzurunda ve canlı yayında gerçekleştirildi. Kazandıran rakamlar tek tek belli olurken, nefesler tutuldu. Saat 20.00’da gerçekleştirilecek büyük çekiliş için artık son saatlere girdik. Peki; 9 Haziran 2024 Pazar Şans Topu neticeleri açıklandı mı, nereden öğrenilir?

9 HAZİRAN 2024 ŞANS TOPU SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Milli Piyango Online üstünden duyurulan ve bugün çekilen Şans Topu bir kez daha gündemde. Kazandıran numaralar 9 Haziran 2024 Pazar şu demek oluyor ki bu akşam saat 20.00’de meydana gelen çekilişle belli oldu. İşte, çekiliş sorgulama ekranı haberimizin sonunda yer ediniyor.

ŞANS TOPU SONUÇLARI BİLET SORGULAMA EKRANI

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum ekle