Dizi

Sandık Kokusu Kıvanç Kimdir? (Irmak’ın Partneri)Serkay Tütüncü

Sandık Kokusu Kıvanç Kimdir? (Irmak’ın Partneri)Serkay Tütüncü

Sandık Kokusu Kıvanç Kimdir? (Irmak’ın Partneri)Serkay Tütüncü

 

Sandık Kokusu Kıvanç Kimdir? Show TV ekranlarının en favori yapımı olan Sandık Kokusu dizisinde Kıvanç karakterine Serkay Tütüncü yaşam verecek.

Show TV ekranlarında her çarşamba seyircisi ile buluşan Sandık Kokusu dizisi oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Necip Memilli, Kayhan Açıkgöz, Levent Can, Seda Türkmen, Mina Akdin, Şahin Sancak, Ergun Kuyucu, Meriç Aral, İnci Şen, Nalan Yavuz, Ergun Kuyucu, Şahin Sancak, Uğur Yücel, Sema Çeyrekbaşı, Serkay Tütüncü benzer biçimde adlar yer ediniyor.

Sandık Kokusu Kıvanç Kimdir?

Son olarak Kirli Sepeti dizisinde rol alan Serkay Tütüncü Sandık Kokusu dizisinde Kıvanç karakterine yaşam verecek. Kıvanç karakteri Meriç Aral’ın yaşam verdiği Irmak’la yakınlaşacak.  Metin Akdülger ‘in diziye vedasının arkasından başrol arayışına giren Sandık Kokusu ekibi Serkay Tütüncü ile anlaştı.

Serkay Tütüncü Kim?

Sandık Kokusu dizisi oyuncu ekibine dahil olan Serkay Tütüncü 7 Şubat 1991 İzmir doğumludur. 2024 yılı itibari ile 33 yaşlarının içinde olan oyuncu Ege Üniversitesinden mezun olduktan sonrasında oyunculuk dersleri almıştır. Survivor yarışmasında 2016 senesinde ikincilik alan Serkay Tütüncü yarışmanın arkasından oyunculuk kariyerine adım atmıştır. 180cm uzunlukta ve 80kg’dır. İnsanlık Suçu dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Serkay Tütüncü daha ilkin Kirli Sepeti, Afili Aşk, Bay Yanlış, Masumiyet, Kusursuz Kiracı benzer biçimde yapımlarda rol almıştır.1715892984 898 Sandik Kokusu Kivanc Kimdir Irmakin PartneriSerkay Tutuncu

Serkay Tütüncü Dizileri

  • Sandık Kokusu- Kıvanç
  • Kirli Sepeti- Kahraman
  • Kusursuz Kiracı- Yakup Ortaç
  • Masumiyet- İlker Ilgaz
  • Bay Yanlış- Ozan Dinçer
  • Afili Aşk- Volkan
  • İnsanlık Suçu- Gökhan

Serkay Tütüncü Sevgilisi

İnstagramda @serkaytutuncu olarak yer edinen yakışıklı oyuncunun ortalama olarak 3 milyon takip edeni bulunmaktadır. Oyuncunun medyaya yansıyan herhangi bir sevgilisi bulunmaktadır.

Sandık Kokusu Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Yorum ekle