Sandık Kokusu Can Kimdir? (Kıvanç’ın Kuzeni) Ali Yağcı

0

Sandık Kokusu Can Kimdir? (Kıvanç’ın Kuzeni) Ali Yağcı

 

Sandık Kokusu Can Kimdir? Show TV ekranlarının beğenilen dizisi Sandık Kokusunda Can karakterine yakışıklı oyuncu Ali Yağcı yaşam verecek. Can, Kıvanç’ın kuzenidir.

Sandık Kokusu Can Kimdir?

Her çarşamba 20.00’da Show TV ekranlarında seyircisi ile buluşan Sandık Kokusu dizisi sürem finali halletmeye hazırlanıyor. Dizinin sürem finalinde ise ekibine oldukça konuşulacak bir isim katıldı. Ali Yağcı sevilen dizide Can karakterine yaşam verecek. Can, Serkay Tütüncü’nün yaşam verdiği Kıvanç karakterinin kuzeni olarak yer alacak. Can, yurtdışından gelmiştir. Gelecek sürem Karsu ile partner olması planlanıyor.

Ali Yağcı Kim?

Sandık Kokusu dizisinde Can karakterine yaşam verecek olan Ali Yağcı 1 Ocak 1990 Balıkesir doğumludur. 2024 yılı itibari ile 34 yaşlarının içinde olan oyuncu lisans eğitiminin peşinden Deniz Erdem, Eric Morris şeklinde adlardan oyunculuk dersleri almıştır. Nişantaşı’nda bir kafe işlettiği malum yakışıklı oyuncu Adını Sen Koy dizisinde canlandırdığı Kerem karakteri ile tanınmıştır. Daha ilkin İyi Günde Fena Günde, Her Yerde Sen, Erkenci Kuş şeklinde yapımlarda da rol almıştır.

Ali Yağcı Dizileri

  • Sandık Kokusu- Can
  • İyi Günde Fena Günde- Ferit
  • Her Yerde Sen- Burak
  • Erkenci Kuş- Osman
  • Adını Sen Koy- Kerem
  • Seviyor Sevmiyor

Ali Yağcı Sevgilisi

İnstagramda @aliyagcii kullanıcı adıyla yer edinen oyuncunun ortalama olarak 1.5milyon takip edeni bulunmaktadır. Ali Yağcı’nın sevgilisi ile fotoğrafları toplumsal medya hesaplarında bulunmaktadır.

Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Necip Memilli, Serkay Tütüncü şeklinde adların yer almış olduğu Sandık Kokusu Oyuncu Kadrosu için Tıklayınız

Leave A Reply

Your email address will not be published.