Genel

Samsung Galaxy S8 Plus Telefona Nasıl Root Yapılır?

Samsung Galaxy S8’in büyük kardeşi olan Galaxy S8+ sahibiyseniz Chaifire’ın popüler ve kullanımı kolay CF Auto Root yazılımıyla Galaxy S8 Plus cep telefonunuzu rootlamak için kullanabilirsiniz.

Galaxy S8 Plus Telefonunuzu Rootlamadan Ilkin Mutlaka Okuyunuz

Android işletim sistemli bir telefonu rootlamak (Telefonun sistem yazılımını değişiklik yapmak) Andorid dünyasında adeta bir anane haline geldi. Cep telefonunun temel yazılımını/ayarlarını değiştirmeye kalkmak normal olarak bir takım tehlikeleri ve ikazları da bununla beraber getiriyor. Rootlama süreci her ne kadar kolay olsa da verilerinizi işlem öncesinde yedeklediğinize güvenilir olmalısınız. Ayrıca kişisel bilgisayarınızda USB sürücüler yüklü olmalı ve telefon model numaranıza uyumlu yazılım dosyalarını indirmelisiniz. Bunlara ilaveten cep telefonunuzun bataryasının tam olarak şarj edilmiş olmasına dikkat ediniz.

Rootlama sürecinden ilkin lüzumlu olanları lütfen denetim ediniz.

Kişisel bilgisayarınıza, Samsung Galaxy S8 Plus telefonunuza uyumlu USB sürücülerinizi indirin ve kurun.

Akıllı telefonunuzda mühim gördüğünüz dosyaların yedeğini aldığınıza güvenilir olun.

Geliştirici seçeneğini etken etmek için: Ayarlar> Cihaz Hakkında> Yazılım Bilgisi yolunu takip edin. Yazılım bilgisinin üstüne ortalama beş kere dokunarak “geliştirici seçeneği”ni etken edin. Bunu yaptıktan sonrasında ekranda “Artık bir geliştiricisiniz” mesajı görmüş olacaksınız.

Ayarlar sekmesine geri döndüğünüzde yeni ‘geliştirici seçenekleri’ menüsünü görmüş olacaksınız. Bu menüye dokunun ve aşağı kaydırarak “OEM Kilidini Aç“ı bulun, dokunarak etken hale getirin.

Geliştirici seçeneklerinden “USB hata ayıklama modu“nu etken hale getirin.

Samsung Galaxy S8 Plus telefonunuzun şarjının %70’in üstünde olduğundan güvenilir olun.

Yorum ekle