Şakir Paşa Ailesi Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

0

Şakir Paşa Ailesi Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

 

NOW TV ekranlarının sevilen yapımı Şakir Paşa Ailesi Oyuncuları belli oldu. Sevilen Dizide Cem Yiğit Üzümoğlu başrol olarak yer alacak. Hikayesi ile dikkatleri üstüne çeken dizinin yapımcılığını ise MedYapım üstüne alıyor.

Şakir Paşa ailesinin üyeleri her bir sanat branşının öncülerinden oluşuyor. Aile Halikarnas Balıkçısı lakaplı Bodrum’un sanatçısı Cevat Şakir, İlk Türk Gravür sanatçısı Aliye Berger, Seramik sanatçısı Füreya Koral şeklinde Türk sanatının öncü isimlerinde oluşuyor. Bu denli hikayesi ile merak salan diziyi usta isim Hande Altaylı yazıyor. Şakir Paşa ailesi dizisinin yönetmenliğini ise Bahadır Karataş üstlendi.

Şakir Paşa Ailesi Oyuncuları

Cem Yiğit Üzümoğlu (Cevat Şakir)

Şakir Paşa Ailesi Oyuncuları içinde adam başrol olarak yer alacak Cem Yiğit Üzümoğlu 1 Mart 1994 İstanbul doğumludur. 2024 yılı itibari ile 30 yaşlarının içinde olan karizmatik oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Tiyatro ile başlamış olan oyunculuk kariyerine Adı Efsane dizisi ile birlikte devam etmiştir. 179cm boyundaki Cem Yiğit Üzümoğlu daha ilkin Aşka Düşman, Hakan: Muhafız, Rise Of Enpires: Ottoman şeklinde yapımlarda da rol almıştır.

Değerli Takipçilerimiz, Şakir Paşa Ailesi Oyuncuları netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz. Takipte Kalınız!

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.