Dizi

Saadet Hanım Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

Saadet Hanım Oyuncuları Saadet Hanım

Saadet Hanım Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

 

2024 senesinde gösterime girecek olan Saadet Hanım Oyuncuları netleşti. Filmde Binnur Kaya ile Polat Bilgin başrol olarak yer alacak. Temmuz ayında sete çıkacak olan filmin yıl sonunda seyircisi ile buluşması planlanıyor.

Son olarak Yalı Çapkını dizisinde rol alan Binnur Kaya, Saadet Hanım filmimizde başrol olarak yer alacak. Deneyimli oyunculardan Polat Bilgin ile birlikte başrol olarak yer alacak. Temmuz ayında sete çıkacak olan Saadet Hanım filminden Emekli Öğretmen Saadet Hanım’ın yaşam hikayesi mevzu olarak ele alınacak. Filmi kıymetli senarist Levent Pala yazıyor.

Saadet Hanım Oyuncuları

Binnur Kaya (Saadet Hanım)

Saadet Hanım Oyuncuları içinde hanım başrol olarak yer alacak olan Binnur Kaya 19 Nisan 1972 Ankara doğumludur. 2024 yılı itibari ile 52 yaşlarının içinde olan oyuncu aslen Adanalıdır. Ankara Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olan Binnur Kaya tiyatro eğitiminin arkasından BKM ekibine dahil olmuştur. Avrupa Yakası dizisinde canlandırdığı Şahika Koçarslanlı karakteri ile tanınan Binnur Kaya daha ilkin Yalı Çapkını, Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda, Aramızda Kalsın şeklinde yapımlarda rol almıştır.

Polat Bilgin

Saadet Hanım Filminde adam başrol olarak yer alacak olan Polat Bilgin 28 Haziran 1976 Samsun doğumludur. 2024 yılı itibari ile 48 yaşlarının içinde olan oyuncu Anadolu Üniversitesi Tiyatro Kısmı lisans eğitiminin arkasından Tiyatro Anadolu ekibine iştirak etmiştir. Kurucu ortak olarak yer edinen deneyimli oyuncu son olarak FOX TV ekranlarında yer edinen Kısmet dizisinde rol almıştır. Polat Bilgin daha ilkin Muhteşem Yüzyıl, Yalnız Kurt, Sıfırıncı Gün şeklinde yapımlarda rol almıştır.1717004620 272 Saadet Hanim Oyunculari Tam Liste Oyuncu Kadrosu

Yorum ekle