Dizi

Rüzgarlı Tepe Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 131. Bölüm

Rüzgarlı Tepe Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 131. Bölüm

Kanal 7 ekranlarının beğenilen dizisi Rüzgarlı Tepe için yeni sürem hazırlıkları devam ediyor. 28 Haziran 2024 cuma akşamı 130. bölümüyle sürem finali yaparak ekranlara veda eden Rüzgarlı Tepe dizisi için 131. bölüm 2. sürem hazırlıklar başladı. Peki Rüzgarlı Tepe yeni sürem n süre başlamış olacak? Rüzgarlı Tepe 131. Bölüm ne süre yayınlanacak?

Rüzgarlı Tepe Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Rüzgarlı Tepe Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusuna yanıt verelim. Rüzgarlı Tepe dizisinin yeni sezona 2 eylül 2024 de başlaması umut ediliyor. Rüzgarlı Tepe dizisi her ne kadar 2023 2024 sezonuna en geç veda eden dizi olsa da Rüzgarlı Tepe 2024 2025 yeni sezonuna en erken başlamış olacak dizilerden biri olacak.

Günlük dizi olarak ekranlara gelen ve Kanal 7 yönetiminin almış olduğu reytinglerden fazlaca memnun olduğu Rüzgarlı Tepe dizisinin 2. sezona 2 Eylül 2024 pazartesi günü başlaması umut ediliyor. Rüzgarlı Tepe yapımcıları Rains Pictures ve Unik Film 20 haziran haftasında çekimleri biten Rüzgarlı Tepe dizisinin oyuncularına ortalama 6 haftalık bir ara verecek; başka projede olmayan oyuncular ile ağustos ayının ilk yada ikinci haftası bir araya gelinecek ve dizinin 2. sürem çekimleri öncesi okuma provaları yapılacak.

Rüzgarlı Tepe 131. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Rüzgarlı Tepe 131. Bölüm gösterim tarihinin 2 eylül 2024 olarak açıklanması umut ediliyor; Kanal 7 yönetimi beğenilen dizisi için seyircisini o kadar da bekletmeyi beklemiyor; oyuncuların dinlenmesi için verilen aradan sonrasında derhal yeni sürem çekimleri başlamış olacak;

Rüzgarlı Tepe dizisinin 2. sezonunda dizinin konusunda fazlaca mühim değişikliklere gidileceği ve yeni öykü gereği diziye bir fazlaca oyuncu dahil olurken Rüzgarlı Tepe dizisinin 2. sezonunda da 10 oyuncu ile de yolların ayrılacağını tahmin ediyoruz.

Rüzgarlı Tepe 2. sürem başlama zamanı resmi olarak ağustos ayı içinde açıklanacak; resmi tarih açıklandığında bizlerde sayfamızda sizlerle bu zamanı paylaşacağız; sadece en fazla aksaklık yaşanırsa Rüzgarlı Tepe 131. Bölüm 9 eylül 2024 de yayınlanacaktır.

Rüzgarlı Tepe 131. Bölüm 2 eylül 2024 de ekranlarda olacaktır

Rüzgarlı Tepe dizisinin 2. sezonu için şimdiden dizinin başrol oyuncuları Gökberk Yıldırım ile Cemre Arda’ya yeni sürem imzası attırılmak isteniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu