Dizi

Rüzgarlı Tepe Sezon Finali Ne Zaman? 1.Sezon Finali Tarihi

Rüzgarlı Tepe Sezon Finali Ne Zaman? 1.Sezon Finali Tarihi

Rüzgarlı Tepe Sezon Finali Ne Zaman? 1.Sezon Finali Tarihi

 

Kanal 7 ekranlarının sevilen yapımı Rüzgarlı Tepe dizisi sürem finali halletmeye hazırlanıyor. Bu haberimizde Rüzgarlı Tepe Sezon Finali Ne Zaman? 1.Sezon Finali Tarihi sorularına cevap bulacağız.

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün 21.30’Da seyircisi ile buluşan Rüzgarlı Tepe dizisi oyuncu kadrosunda Enes Özdemir, İlkay Sonbahar Bozkurt, Selma Kutluğ, Arda Şanlı, Benan Yüce Verim, Eda Demirel, Sude Oduncu, Dilek Aba, Gökberk Yıldırım, Furkan Bozkurt, Zeynep Dreyfi Zuhri, Ezgi Dalgıç, Cemre Arda, Serdar Yusuf Şen, Tarık Tiryakioğlu, Gülşah Susam, Arda Şanlı, Benan Yüce şeklinde popüler ve deneyimli adlar yer ediniyor.

Rüzgarlı Tepe Sezon Finali Ne Zaman?

Yayın hayatına 1 Ocak 2024 Pazartesi başlamış olan Rüzgarlı Tepe dizisi hafta içi her gün seyircisi ile buluşmaya devam ediyor. Yayın saati 21.30 olan dizi ilk sürem itibari ile beğenildi ve dizinini ikinci sezonu için Kanal 7 Yönetiminden onay çıktı. Başrollerinde Gökberk Yıldırım ve Cemre Arda’nın yer almış olduğu Rüzgarlı Tepe dizisi 28 Haziran 2024 Cuma 130.Bölümüyle birlikte sürem finali meydana getirecek.

Halil Fırat, Zeynep’in ailesi olan Aslanlı’lara düşmandır. Onlardan intikam almak için iş yapmaktadır. Ancak Halil, Zeynep’i görünce işler değişmiştir. Halil, Zeynep’e aşık olmuştur. İşte bu denli hikayesi ile dikkatleri çeken Rüzgarlı Tepe dizisi 1.sezonuna 28 Haziranda ara verecek.1714715871 910 Ruzgarli Tepe Sezon Finali Ne Zaman 1Sezon Finali Tarihi

Rüzgarlı Tepe 1.Sezon Finali Tarihi

Kanal 7 ekranlarının iki iddialı yapımı Kan Çiçekleri ve Rüzgarlı Tepe dizisi ilk sezonlarına ara vermeye hazırlanıyor. Hafta içi her gün seyircisi ile 21.30’da Kanal 7 ekranlarında buluşan Rüzgarlı Tepe dizisi 28 Haziran 2024 130.Bölüm ile birlikte 1.sezonuna veda edecek. Dizinin tekrardan ekran severlerle buluşması ise Eylül Ayında olacak.

Rüzgarlı Tepe Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Yorum ekle