Dizi

Rüzgara Bırak Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

Rüzgara Bırak Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

 

2024 senesinde gösterime girecek olan Rüzgara Bırak Oyuncuları netleşti. Filmde Barış Arduç ve Hande Erçel başrol olarak yer alacak. Kurban bayramı sonrası sete çıkan filmin çekimleri Urla, Çeşme ve Alaçatıda başladı.

2024 senesinde gösterime girecek olan Rüzgara Bırak filmimizde Barış Arduç ve Hande Erçel başrol olarak yer alacak. Hande Erçel (Aslı) karakterine yaşam verirken Barış Arduç (Ege) karakteriyle seyirci ile buluşacak. Filmde kent yaşamı ve yazlık yaşam yaşayan iki gencin hikayesi anlatılacak. Bakalım bu ortaklık aşk ile sonuçlanacak mı?

Rüzgara Bırak Oyuncuları

Hande Erçel (Aslı Mansoy)

Rüzgara Bırak Oyuncuları içinde hanım başrol olarak yer edinen Hande Erçel 24 Kasım 1993 Balıkesir doğumludur.  2024 yılı itibari ile 31 yaşlarının içinde olan oyuncu 176cm uzunlukta ve 50kg’dır. Mimar Sinan Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden mezun olan güzel oyuncu Aşk Laftan Anlamaz, Siyah İnci, Halka, Sen Çal Kapımı benzer biçimde  yapımlarda rol almıştır. Güneşin Kızları dizisi ile birlikte kariyer basamaklarını tek tek çıkan Hande Erçel’in Hakan Sabancı ile ilişkisi bulunuyor. Alınan haberlere nazaran evlilik de söz mevzusu olabilir.

Barış Arduç (Ege Yazıcı)

Rüzgara Bırak Oyuncuları içinde adam başrol olarak yer alacak Barış Arduç filmimizde Ege Yazıcı karakterine yaşam verecek. 9 Ekim 1987 İsviçre doğumlu olan Arduç, 2024 yılı itibari ile 37 yaşlarının içindedir. Ayla Algan’dan almış olduğu dersler ile ustalaşmış oyunculuğa adım atan Barış Arduç 187cm boyundadır. 2020 senesinde Gupse Özay ile dünya evine giren yakışıklı oyuncu daha ilkin Pis Yedili, Çukur, Alparslan: Büyük Selçuklu, Kuzgun, Kiralık Aşk benzer biçimde yapımlarda rol almıştır.Rüzgara Bırak Oyuncuları Ege Yazıcı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu