Genel

Romantik Hırsız Filmi Konusu Oyuncuları – Netflix

Romantik Hirsiz Filmi Konusu Oyunculari –

Romantik Hırsız filmi, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, ekşi, Netflix, imdb puanı, nereden izlenir, fragmanı, izle şeklinde aramalarınıza yorumguncel.com!

Film hakkında

14 Mart 2024 tarihinde Netflix Türkiye tarafınca gösterilen Netflix Türkiye orijinal içinde ne olduğu filmdir. Toplam 1 saat 38 dakikalık süreden oluşan film, drama ve duygusal türünde içeriyor.

Filmin yönetmenliğini Recai Karagöz Fresnadillo üstlenirken, senaristliğini Pelin Karamehmetoğlu kaleme aldı.


Filmin oyuncu kadrosunda Birkan Sokullu, Esra Bilgiç, Fırat Tanış, Ushan Çakır, Osman Alkaş, Nil Keser ve Hakan Ummak şeklinde adlar içeriyor.

Romantik Hırsız Filmi mevzusu

Filmin mevzusu, Peşine düşmüş olduğu sanat eseri hırsızının eski sevgilisi bulunduğunu öğrenen bir Interpol ajanı, onu suçüstü yakalamak için bir plan yapar.

Polis memuru Alin, Interpol’ün Sanat Suçları Birimi’nde iş yapmaktadır. Alin’in yeni görevi girilmesi olanaksız olarak görülen bir müzeden tabloları çalan hırsızı bulmaktır. Hırsızı bulmak için araştırmalarına başlamış olan Alin, beklenmedik bir gerçekle karşı karşıya kalır. Alin’in ardında olduğu hırsız, geçmişte evlenmeyi düşündüğü milyoner Cenup Arat’tır. Büyük bir şok yaşayan Alin’in görevi ile kalbi içinde zor bir karar alması gerekir.


Romantik Hırsız Filmi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Birkan Sokullu, Esra Bilgiç, Fırat Tanış, Ushan Çakır, Osman Alkaş, Nil Keser ve Hakan Ummak şeklinde adlar içeriyor.

Birkan Sokullu – Cenup
Esra Bilgiç – Alin
Fırat Tanış
Ushan Çakır
Osman Alkaş
Nil Keser
Hakan Ummak

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üstünden kovuşturmak için: https://www.instagram.com/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üstünden kovuşturmak için: https://www.youtube.com/


Yorum ekle