Genel

Restoranlar Kampanya İçin Düğmeye Bastı: Yemek Menülerine Yüzde 10 İndirim Yolda!

Restoranlar Kampanya İçin Düğmeye Bastı: Yemek Menülerine Yüzde 10 İndirim Yolda!

Artan yaşam pahalılığı bununla beraber restoran ve kafelerdeki fiyatlarında artmasına yol açtı. TÜRES Genel Başkanı Ramazan Bingöl, Ticaret Bakanı Ömer Bolat’ı ziyaret ederek, pahalılığın önüne geçilmesi için adım attı. Fiyat pahalılığının ortadan kalkması ve müşterilerin zorlanmaması adına, gerçekleşen görüşmelerde mühim açıklamalarda bulunmuş oldu. 

(*10*)

YEMEK MENÜ FİYATLARINA YÜZDE 10 İNDİRİM GELİYOR!

Menü fiyatlarına yüzde 10 indirimin geleceği aktarıldıktan sonrasında vatandaşlar gerçekleşen konunu detaylarını merak etti. Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği’nden (TÜRES) meydana getirilen açıklamada görüşlerine yer verilen Bingöl, ziyaretin arkasından yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdiklerini belirterek, şunları kaydetti:

Sektörümüzde son zamanlarda oluşan fiyat pahalılığı algısını kırmak ve sektörü yeniden hareketlendirmek için tüm menülerde yada menülerin bir kısmında yüzde 10 indirim yapılması mevzusunda TÜRES üyelerine ve sektöre çağrıda bulunuyoruz. Bu çağrıya TÜRES üyeleri ve sektörümüzün destek vermesi, sektörü yeniden hareketlendirecek ve vatandaşlara da pozitif yönde yansıyacaktır.

Bingöl, yönetim kurulu ve TÜRES üyeleriyle bu kampanyaya geniş bir halde destek vereceklerini vurgulayarak, üyelerin kampanya çağrısına pozitif yönde dönüş halletmeye başladığını bildirdi.

(*10*)Restoranlar Kampanya İçin Düğmeye Bastı: Yemek Menülerine Yüzde 10 İndirim Yolda!

Kaynak: Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu