Ohio Stars APK İndir (47.200)

0

Ohio Stars APK İndir yardımıyla oyunun son sürüm 47.200 dosyalarını cihazlarınıza arzu ettiğiniz benzer biçimde yükleyebilirsiniz. Yeni eklenen Buster adlı karakteri ve tüm güncellemeleri bu son sürüm oyunda yaşama deneyimini derhal yakalamaya başlayın. Ohio Brawl Stars APK İndir ile 47.200 olan son sürüm dosyalarına oyunu güncellemek isteyenler için dosya paylaşılmıştır. Bu sayede yeni Buster karakterini ve daha bir oldukca yenili 8. sezonla beraber oynamak isteyenler muhakkak indirmeleri gerekiyor. Supercell tarafınca geliştirilen günümüzün en popüler mobil aksiyon oyunlarının başlangıcında gelen Brawl Stars oyununa yepyeni bir güncelleme geldi. Bu güncellemeyle beraber 47.200 sürümüne geçmiş olduğu için oyunu uygulama mağazaları haricinde indiren aygıt kullanıcıları güncelle seçeneklerini kendileri yapmaları gerekiyor. Normalde Android işletim sistemine haiz akıllı telefon sahipleri Brawl Stars oynarken gelen güncellemeleri otomatik yapabilmektedir. Fakat uygulama mağazasında problemler yaşayanlar yada çeşitli sebeplerden dolayı değişik mağazalardan indirenler 47.200 güncellemesini otomatik yapamıyorlar. Bu yüzden manuel yapılabilen güncellemelerde oyunun son sürüm dosyalarına gereksinim duyulmaktadır. Aşağıda sizlere sunduğumuz Ohio Brawl Stars 47.200 APK İndir seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Yeni güncellemeyle ilgili detayları sizlere sunmaya çalıştık. Sormak istediğiniz sorularınız var ise yorum olarak yazmanız kafi olacaktır. Güncelleme süresince sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Ohio Stars 47.200 APK İndir

Ohio Brawl Stars APK 47.200 son sürüm dosyalarını indirmeniz halinde oyunun en güncel halini oynayabilirsiniz. Aksi halde eski sürüm dosyaları oyunu çalıştırmayacaktır. Genellikle Android aygıt kullanıcıları oyunu uygulama mağazalarından indiriyorlar. Eğer siz de uygulama mağazası üstünden indirdiyseniz oradan güncelleme yapabilirsiniz. Google PLay Store mağazasına girin ve arama yerine “Ohio Brawl Stars” yazın. Ardından çıkan oyuna tıklayın ve oradaki güncelle butonuna basın. Ohio Brawl Stars APK İndir 47.200 yazımızın amacı oyunu uygulama mağazası haricinde resmi dosya olarak yükleyenleri kapsamaktadır. Bu kullanıcılar güncellemeleri manuel bir halde yapacağından dolayı onlara son sürüm dosyalarını iyi mi indirebileceklerini açıklıyoruz.

Ohio Brawl Stars Lola Mod APK İndir

Yeni gelen Buster Karakteri ve bir oldukca kostüm haricinde 8. sezondaki etkinlikler ve rekabet sistemi sizi oyuna daha oldukca bağlayacak. Tabi ki tüm bu tarz şeyleri deneyimleyebilmek için oyunu son sürüm güncellemesini yapmanız gerekiyor. Yukarıdaki bağlantı sizi resmi dosyalara yönlendirir. Yabancı kaynaklar 47.200 güncellemesini görünce devletimizde oyuna olan yoğun ilgiyi bildikleri için bu tür dosyalarla ilgili siteler oluşturuyorlar. Arama sonuçlarında karşınıza çıkabilecek Ohio Brawl Stars 47.200 APK İndir seçeneklerindeki son sürüm dosyalarının içinde zararı dokunan yazılımlar olabilir. Bu zararı dokunan yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak suretiyle tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Bu yüzden kesinlikle resmi oyun dosyalarını cihazlarınıza yüklemenizi öneriyoruz.

Ohio Brawl Stars APK İndir 47.200 Son Sürüm Güncellemesi

Ohio Brawl Stars 47.200 Son Sürüm APK İndir seçeneklerindeki güncelleme bilgileri aşağıda yer almıştır. Bu güncellemeyle beraber oyuna eklenen Buster karakteri haricinde 8. sezonla beraber sizleri nelerin beklediğini öğrenebilirsiniz. Sormak istediğiniz her türlü sual cevaplanacaktır. Aşağıdan son sürümle ilgili merak ettiğiniz sorularınızı bizlere sorabilirsiniz. Aynı zamanda 2022 yılı süresince Ohio Brawl Stars APK seçenekleri 38.159 dosyalarıyla güncellenerek düzenlenmeye devam edilecek.

YENİLİKLER

BRAWLYWOOD – IŞIK, KAMERA ve SAVAŞ!
– Yeni Brawl Pass sezonu
– Yeni kromatik savaşçı: Buster
– Yeni kostümler ve yeni bir tema

CADILAR BAYRAMI SEZONU GELİYOR!
– Cadılar Bayramı başlıyor!
– Yeni ve eski sezonluk kostümler
– Yeni bir savaşım ve ürkütücü bir dış etken!

DİĞER YENİLİKLER
– Oyun deneyimini geliştiren pek oldukca iyileştirme

47.200 Versiyonu Yenilikleri:

KULÜP LİGİ BAŞLIYOR!
– 30 oyunculu kulüpler!
– Haftalık sezonlar!
– Çeşit çeşit ödüller!

DAHA FAZLA GÜÇ VE EŞYALAR
– Yeni güç seviyelerinde eşya bölmeleri açılıyor!
– Savaşçılar için eşyaları toplayıp yükselterek savaşlarda avantaj elde etme fırsatı!

Leave A Reply

Your email address will not be published.