Dizi

Now TV Gündüz Yayınlanan Diziler ve Saatleri

Now TV Gündüz Yayınlanan Diziler ve Saatleri

 

Korkma Ben Yanındayım, Şahane Hayatım, Kirli Sepeti, Yabani, Şahane Hayatım, Hudtsuz Sevda şeklinde yapımlara ev sahipliği meydana getiren Now TV sürem finali meydana getiren dizilerinin tekrarlarını Yaz sezonunda seyircisi ile bir araya getiriyor. Bu haberimizde Now TV Gündüz Yayınlanan Diziler ve Saatleri hakkında informasyon alacağız.

Eylül sezonunda yeni yapımlarıyla birlikte seyircisi ile buluşan Now TV yönetimi sürem finali meydana getiren dizileri için hafta içi gündüz kuşağında tekrarlarına yer verdi. Eski adıyla Fox yeni adıyla Now TV’nin gündüz kuşağı şu şekilde olacak:

Now TV Gündüz Yayınlanan Diziler ve Saatleri

Yabani (Hafta İçi Her Gün- 10.30)

Now TV ekranlarının sevilen yapımı Yabani dizisi bilinmiş olduğu suretiyle 36.Bölümüyle birlikte sürem finali yapmıştı. Dizi 1.bölümüyle birlikte hafta içi her gün 10.30’da tekrarlarıyla seyircisi ile buluşacak. Rüya ve Yaman’ın değişik hayatlar yaşamalarına karşın yaşayacakları aşk dolu vakaları mevzu alan dizinin oyuncu kadrosunda Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Baran Asllani, Dolunay Sosysert, Sezer Arıçay, Şebnem Hassanisoughi, Bartu Dilmen, Aleyna Al şeklinde adlar içeriyor.

Kirli Sepeti (Hafta İçi Her Gün 13.15)

Now TV’nin en fazlaca izlenen yapımları içinde yer edinen Kirli Sepeti dizisi tekrarlarıyla birlikte hafta içi her gün 13.15’de seyircisi ile buluşacak. İstanbul’un lüx semtlerinde yer edinen villa ve apartmanlarda çalışan hizmetliler ve çevre sahiplerinin yaşadıkları birbirinden epik vakaları mevzu alan dizinin oyuncu kadrosunda Ceren Moray, Ayça Bingöl, Cansu Tosun, Melisa Döngel, Serhat Kılıç, Halil İbrahim Ceyhan, Billur Melis Koç, Merve Kölük, Orhan Becerir, Fehmi Karaaslan, Deniz Sarıkaş, Su Kutlu, Onur Bay şeklinde popüler ve deneyimli adlar içeriyor.Now TV Gündüz Yayınlanan Diziler ve Saatleri Kirli Sepeti

Şahane Hayatım (Hafta İçi Her Gün 16.00)

30.bölümüyle final meydana getiren, Oyuncu Kadrosunda Hilal Altınbilek, Yiğit Özşener, Sumru Yavrucuk, Zeynep Ele Şentürk, Ege Dağaşan, Onur Tuna, Gökçe Eyüboğlu, Nesrin Cevadzade, Zeynep Yüce, Serkan Keskin, Timur Acar, Seda Akman, Ece Biçici, Gürhan Altundaşar şeklinde adların yer almış olduğu Şahane Hayatım 1.Bölüm tekrarlarıyla birlikte hafta içi her gün 16.00’da seyircisi ile buluşacak. Şebnem ve Onur’un aile öyküsünü mevzu alan dizinin tam sıralama ekibi için tıklayınızNow TV Gündüz Yayınlanan Diziler ve Saatleri Şahane Hayatım

NOW TV dizileri yine saatleri netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz. Takipte Kalınız! Görüş ve dileklerinizi yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu