Genel

Neslim Güngen Kimdir? Neslim Güngen Neden Gözaltına Alındı? Neslim Güngen Nereli?

Neslim Güngen Kimdir? Neslim Güngen Neden Gözaltına Alındı? Neslim Güngen Nereli?

Son zamanlarda meydana getirilen kara para aklama ve resmi belgede sahtecilik yapmış olduğu öğrenilen birçok toplumsal medya fenomeni gözaltına alındı. Bazıları cezaevine girerken bu sabah saatlerinde Neslim Güngen ve İnanç Güngen’de gözaltına alınan adlar içinde oldu. İşte Neslim Güngen Kimdir? Neslim Güngen Neden Gözaltına Alındı? Neslim Güngen Nereli?

NESLİM GÜNGEN KİMDİR?

Neslim Güngen, 1986 senesinde dünyaya geldi. Babası Gümüşhaneli, anası ise Çankırılı olan Güngen, 13 yaşlarında kuaför ve güzellik sektörüne adım attı. Henüz 19 yaşlarındayken ilk annelik deneyimini yaşayan Güngen, 22 yaşlarında 5 senelik yurt dışı eğitimlerine başladı. 2007 yılından itibaren toplumsal medya platformlarında makyaj ve güzellik videoları ile tanınan Güngen, kısa sürede geniş bir takipçi kitlesine ulaştı.

Malvarlıklarına el konulmuş olan Neslim Güngen, bu durum hakkında sessizliğini bozarak eşi hakkında açıklamalarda bulunmuş oldu. Güngen’in yapmış olduğu açıklamalar, toplumsal medyada geniş yankı uyandırdı ve kullananların dikkatini çekti. 

Neslim Güngen Kimdir? Neslim Güngen Neden Gözaltına Alındı? Neslim Güngen Nereli?

Neslim Güngen, güzellik ve makyaj videoları ile başladığı toplumsal medya kariyerinde, bugün milyonlarca takipçiye hitap ediyor. Hem kişisel yaşamı hem de kariyeri ile sıkça gündeme gelen Güngen, eşi hakkında yapmış olduğu açıklamalarla da konuşulmaya devam ediyor.

Kaynak: Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu