Dizi

Mehmed Fetihler Sultanı Hala Sultan Ayrıldı Mı? Perihan Savaş

Mehmed Fetihler Sultanı Hala Sultan Ayrıldı Mı? Perihan Savaş

 

TRT 1 ekranlarının sevilen yapımı Mehmed Fetihler Sultanı dizisinde yeni bir ayrılık yaşandı. Dizide Hala Sultan karakterine yaşam veren Perihan Savaş diziye veda etti.

Mehmed Fetihler Sultanı Hala Sultan Ayrıldı Mı?

TRT 1  ekranlarının en sevilen yapımlarından önde gelen Mehmed: Fetihler Sultanı dizisinde Hala Sultan karakterine yaşam veren Perihan Savaş diziye veda ettiğini duyurdu. 11 Haziran 2024 Salı günü ilk sezonuna ara verecek olan Perihan Savaş 2.sürem öncesi sevilen diziye veda etti. Perihan Savaş bilinmiş olduğu suretiyle dizide başrol olarak yer alıyordu.

Mehmed: Fetihler Sultanı dizisine veda eden Perihan Savaş çekimleri yazın olan, Netflix ekranlarında yayımlanacak olan  Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinde rol almaya hazırlanıyor. Tecrübeli oyuncu yeni sürem öncesi yapımcı ile anlaşamadı ve dizinin oyuncu ekibinden ayrıldı. 1957 doğumlu tecrübeli oyuncunun vedası sonrası ekranseverler bir fazlaca üzüldü. Sizler bu ayrılık hakkında neler düşünüyorsunuz?1717168473 958 Mehmed Fetihler Sultani Hala Sultan Ayrildi Mi Perihan Savas

TRT 1 ekranlarında her salı seyircisi ile buluşan Mehmed Fetihler Sultanı dizisinde ayrılıkların ardı arkası kesilmiyor. Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda Serkan Çayoğlu, Esila Umut, Seçkin Özdemir, Emine Ün Açelya Akkoyun, Ayşegül Günay, Kenan Çoban, Sinan Albayrak, Soner Türker, Beyti Engin, Bülent Alkış, Ferhan Tülmen, Selim Bayraktar, Tolga Akkaya, Teoman Kumbaracıbaşı, Tuba Ünsal, Fikret Kuşkan, Volkan Keskin, Ertuğrul Postoğlu şeklinde popüler ve deneyimli adlar yer ediniyor.

Mehmed Fetihler Sultanı Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu