Dizi

Masumiyet Müzesi Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

Masumiyet Müzesi Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

 

Netflix ekranlarında yer edinen Masumiyet Müzesi Oyuncuları netleşti. Dizinin oyuncu kadrosunda Selahattin Paşalı yaşam verecek. Orhan Pamuk’un 2008 senesinde yazdığı Masumiyet Müzesi kitabından uyarlanacak.

2008 senesinde piyasaya çıkan, Orhan Pamuk’un yazdığı ‘Masumiyet Müzesi’ adlı kitabından uyarlanan dizi Netflix platformunda seyircisi ile buluşacak. Dizi Kemal ve Füsun’un 1975 senesinde tanışması ile başlamış olacak. Arkadaşlığın Aşk’a dönüşeceği hikayeyi Nobel Ödüllü sanatçımız Orhan Pamuk yazmıştı.

Masumiyet Müzesi Oyuncuları

Selahattin Paşalı (Kemal)

Masumiyet Müzesi Oyuncuları içinde adam başrol olarak yer alacak Selahattin Paşalı 2 Şubat 1990 İzmir doğumludur. 2024 yılı itibari ile 34 yaşlarının içinde olan karizmatik oyuncu 185cm boyundadır. Star TV ekranlarında piyasaya çıkan Ömer dizisinin başrolü olan Selahattin Paşalı lisans eğitiminin arkasından Craft Atölyede oyunculuk eğitimleri almıştır. 2017 senesinde piyasaya çıkan Kalp Atışı dizisi ile ilk ustalaşmış oyunculuk deneyimini yaşayan Paşalı daha ilkin Babil, Leke, Bir Umut Yeter, Aşk 101, Pera Palas’ta Gece Yarısı benzer biçimde yapımlarda da rol almıştır. Başarılı oyuncu 2022 senesinde Büşra Dilara Tümer ile Bodrum’da dünya evine girmiştir. Çiftin dünyalar tatlısı bir de kız evlatları vardır.

Masumiyet Müzesi Oyuncuları netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz. En güncel bilgiler için takipte kalmayı unutmayınız!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu