Genel

MasterChef Vasily Mishlen Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Instagram Hesabı…

MasterChef Vasily Mishlen Kimdir?

Ukrayna’dan gelen Gagavuz Türkü Vasily Mishlen, sıhhat sorunları sebebiyle Türkiye’ye gelmiş ve ortalama 2 senedir burada yaşamaktadır. MasterChef yarışmasına somon bifteği yemeğiyle katılan Vasily, bununla birlikte web fenomenidir. Yarışmada yemeğini hazırlarken, şefler Mehmet Yalçınkaya’nın telefonundan Vasily’nin “Mishlencan” adlı Instagram hesabı incelendi. Mehmet Şef, Vasily’nin tabak sunumunu beğenerek, “Bu düzey için oldukca iyi bir tabak. Ben sana evet diyorum” dedi. Şef Danilo Zanna ise yarışmacıya Türk mutfağına çalışmasını önererek evet dedi. Şef Somer Sivrioğlu da Vasily’ye evet diyerek, onun yarışmaya devam etmesini sağlamış oldu. Böylece Vasily Mishlen, 3 evet alarak MasterChef’te ilerleme hakkı kazanmıştır.

Instagram Hesabı

Vasily Mishlen’in Instagram hesabı “Mishlencan” adıyla biliniyor. Yarışmacı, burada yiyecek tariflerini ve kişisel paylaşımlarını takipçileriyle paylaşıyor.

MasterChef Vasily Mishlen Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Instagram Hesabı...

MasterChef 2024 sezonu, milyonların ilgisiyle başladı ve Vasily Mishlen, hem kabiliyeti hem de hikayesiyle dikkatleri üstüne çekti. Ukrayna’dan gelen Gagavuz Türkü Vasily, somon bifteğiyle şeflerden tam not alarak MasterChef serüvenine devam ediyor. Vasily’nin “Mishlencan” Instagram hesabından daha çok data ve paylaşımına ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu