Genel

MASTERCHEF TÜRKİYE 9. BÖLÜM TV8 CANLI İZLE! 21 Haziran Masterchef 9. Bölüm  İzle Full HD Tek Parça! Masterchef 2024 Bölüm İzle Canlı Youtube!

2018 senesinde ilk yayınlandığında büyük bir ses getiren ondan sonra her yıl üzerine koyarak ilerleyen Masterchef, Türk televizyonlarının olmazsa olmaz programlarından birisi oldu. Tezgah başına geçen birbirinden heyecanlı ve kaliteli şef adayları; Somer, Danilo ve Mehmet şefi etkilemek için kıyasıya bir rekabete girdi. Her kısmı olağanüstü Masterchef, izlenme rekorlarını da alt üst etti. Hemen her bölümde büyük bir heyecana sahne olan yarışma programının bölümleri merak ediliyor. 21 Haziran Masterchef canlı izle 9. Bölümde yeni sezonda yer almak isteyen yarışmacılar gene ter döktü. Türkiye’nin en sevilen şefleri Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna şeflerin yer almış olduğu Masterchef yeni sürem 9. Kısmı canlı seyretmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

(*21*)MASTERCHEF 2024: 9. BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

MASTERCHEF 2024: 8. BÖLÜMDE NE OLDU?

Masterchef 2024’ün dün (20 Haziran 2024 Perşembe) günü gösterilen bölümde gene birbirinden heyecanlı, renkli ve kaliteli yarışmacılar programa katıldı. Yarışmaya ilk katılan Ayşegül Şentürk, Pazı Yaprağına Sarılı Mantarlı Somon yapmış oldu sadece yemeği yetiştiremedi ve hayır aldı. Daha sonrasında Zehra Şahin programa katıldı ve evet aldı. Programın en dikkat çeken yarışmacısı ise Deniz Çelikçi ve Gülay Köse oldu. Deniz Bey, Bıldırcın ve Kuzu Göbeği Mantarı yaparken, Gülay hanım Pesto Soslu Totellini yapmış oldu ve şefleri etkilemeye çalıştı. Masterchef 2024 8. Bölüm ile ilgili son gelişimleri aşağıdaki bağlantı üstünden takip edebilirsiniz.

(*21*)MASTERCHEF 2024: 8. BÖLÜM ÖZETİ İZLE

MASTERCHEF TÜRKİYE 9. BÖLÜM TV8 CANLI İZLE! 21 Haziran Masterchef 9. Bölüm  İzle Full HD Tek Parça! Masterchef 2024 Bölüm İzle Canlı Youtube!

Kaynak: Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu