MASTERCHEF TÜRKİYE 11. BÖLÜM TV8 CANLI İZLE! 24 Haziran Masterchef 11. Bölüm  İzle Full HD Tek Parça! Masterchef 2024 Bölüm İzle Canlı Youtube!

0

2018 senesinde ilk yayınlandığında büyük bir ses getiren ondan sonra her yıl üzerine koyarak ilerleyen Masterchef, Türk televizyonlarının olmazsa olmaz programlarından birisi oldu. Tezgah başına geçen birbirinden heyecanlı ve kaliteli şef adayları; Somer, Danilo ve Mehmet şefi etkilemek için kıyasıya bir rekabete girdi. Her kısmı soluk kesecek Masterchef, izlenme rekorlarını da alt üst etti. Hemen her bölümde büyük bir heyecana sahne olan yarışma programının bölümleri merak ediliyor. 24 Haziran Masterchef canlı izle 11. Bölümde yeni sezonda yer almak isteyen yarışmacılar gene ter döktü. Türkiye’nin en sevilen şefleri Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna şeflerin yer almış olduğu Masterchef yeni sürem 11. Kısmı canlı seyretmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

MASTERCHEF 2024: 11. BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

MASTERCHEF 2024: 10. BÖLÜMDE NE OLDU?

Masterchef 2024’ün dün (21 Haziran 2024 Cuma) günü gösterilen bölümde gene birbirinden heyecanlı, renkli ve kaliteli yarışmacılar programa katıldı. Yarışmaya katılan yarışmacılardan Arzu Çoban’ın yaşam hikayesi hem şefleri hem de izleyenleri duygulandırdı. Çoban’ın, gönül verdiği Gastronomiye ulaşmak için çekmiş olduğu zorluklar gözleri doldurdu. Daha sonrasında Ensar Öztürk, Asya’nın en kuytu köşelerinden gelen lokumu tattırdı. Finalde ise enerjikliği ile (*24*)çeli Fred’i, Galatasaraylı Torreira’yı aratmayan Murat Kaba, yüzlerde gülümseme bıraktı. İşte o bölüm…

MASTERCHEF 2024: 10. BÖLÜM ÖZETİ İZLE

MASTERCHEF TÜRKİYE 11. BÖLÜM TV8 CANLI İZLE! 24 Haziran Masterchef 11. Bölüm  İzle Full HD Tek Parça! Masterchef 2024 Bölüm İzle Canlı Youtube!

Kaynak: Haber Merkezi

Leave A Reply

Your email address will not be published.