Genel

MASTERCHEF TÜRKİYE 10. BÖLÜM TV8 CANLI İZLE! 22 Haziran Masterchef 9. Bölüm  İzle Full HD Tek Parça! Masterchef 2024 Bölüm İzle Canlı Youtube!

2018 senesinde ilk yayınlandığında büyük bir ses getiren ondan sonra her yıl üzerine koyarak ilerleyen Masterchef, Türk televizyonlarının olmazsa olmaz programlarından birisi oldu. Tezgah başına geçen birbirinden heyecanlı ve kaliteli şef adayları; Somer, Danilo ve Mehmet şefi etkilemek için kıyasıya bir rekabete girdi. Her kısmı soluk kesecek Masterchef, izlenme rekorlarını da alt üst etti. Hemen her bölümde büyük bir heyecana sahne olan yarışma programının bölümleri merak ediliyor. 22 Haziran Masterchef canlı izle 10. Bölümde yeni sezonda yer almak isteyen yarışmacılar gene ter döktü. Türkiye’nin en sevilen şefleri Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna şeflerin yer almış olduğu Masterchef yeni sürem 9. Kısmı canlı seyretmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

MASTERCHEF 2024: 10. BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

MASTERCHEF 2024: 9. BÖLÜMDE NE OLDU?

Masterchef 2024’ün dün (21 Haziran 2024 Cuma) günü gösterilen bölümde gene birbirinden heyecanlı, renkli ve kaliteli yarışmacılar programa katıldı. Yarışmaya katılan yarışmacılardan Saadet’in tabağını oldukça karışık kabul eden Somer, Danilo ve Mehmet Şef, (*22*) tepki gösterdi. Ardından Nejat’ın levreği Mehmet Şefin damağını çatlattı. Şehriban yarışmaya bir kez daha katıldı. Danilo Şef’ten bu sürem ikinci kıl esprisi geldi. Daha fazlasına aşağıdaki bağlantı üstünden erişebilirsiniz…

MASTERCHEF 2024: 9. BÖLÜM ÖZETİ İZLE

MASTERCHEF TÜRKİYE 10. BÖLÜM TV8 CANLI İZLE! 22 Haziran Masterchef 9. Bölüm  İzle Full HD Tek Parça! Masterchef 2024 Bölüm İzle Canlı Youtube!

Kaynak: Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu